Volkswagen Up! – ceny

Prognozy niedowiarków nie sprawdziły się. Najnowszy miejski samochód Volkswagena naprawdę będzie tani. Up! wchodzi do polskich salonów z bazową ceną 31 290 zł.

Volkswagen Up! od 31 290 zł

Cena najdroższego Up’a! to 46 490 zł

Volkswagen Up!

Najtańszy Up! to wersja ,,take up!” ze słabszym silnikiem 1.0 60 KM, którą cechuje bardzo ubogie wyposażenie. Aby doposażyć samochód w dodatkowe media np. system radiowy, odtwarzacz CD/mp3, czy manualną klimatyzację,  trzeba dopłacić 2 190 zł (Cool&Sound) lub wybrać jedną z bogatszych wersji.

Volkswagen Up!Rozsądnym krokiem dla klientów będzie zakup przyzwoicie wyposażonej wersji ,,move up!” z mocniejszym silnikiem 1.0 75 KM za 36 690 zł plus 2 190 za wspomniany pakiet Cool&Sound. Tu klient może już liczyć na centralny zamek, szyby sterowane elektrycznie, dzieloną kanapę, fotel kierowcy z regulacją wysokości oraz pamięcią ustawień w standardzie. Droższe wersje – ,,high up!”, ,,white up!” i ,,black up!” są sporo droższe, ale i lepiej wyposażone. Klimatyzację manualną znajdziemy tu w standardzie. Kierowcy jazdę umilą dodatki stylistyczne jak skórzane obszycie kierownicy, czy charakterystyczna gałka zmiany biegów. Droższe Up’y! są także wyposażone standardowo w elektrycznie ustawiane i podgrzewane lusterka, czy światła przeciwmgielne oraz system Maps&More z nawigacją i Blue0tooth (oprócz wersji ,,high up!”). Cena najdroższego Up’a! to 46 490 zł.

Up! – nie dopłacaj za bezpieczeństwo

Wszystkie systemy bezpieczeństwa w standardzie

Volkswagen Up!W małym aucie miejskim nie powinno oszczędzać się na systemach bezpieczeństwa. Volkswagen nie poszedł drogą Fiata, który w Pandzie system stabilizacji toru jazdy zaproponował za dopłatą, przez co stracił jedną z gwiazdek w testach zderzeniowych EuroNCAP. Up! jest standardowo wyposażony w systemy ABS, ESP z ASR, EBV i MSR we wszystkich wersjach. Posiada także poduszki powietrzne z przodu (cztery z czego dwie o zwiększonej pojemności), dwa ISOFIXy i samonapinające się pasy bezpieczeństwa.

Volkswagen Up! – można składać zamówienia

Skoda Citigo i Seat Mii na początku przyszłego roku

Volkswagen rozpoczął już przyjmowanie zamówień na swoje najnowsze auto w polskich salonach sprzedaży. Na początku przyszłego roku do sprzedaży trafią także bliźniacze modele Up’a! – Skoda Citigo i Seat Mii, ale ich ceny na razie nie są znane.

Volkswagen Up! to jeden z najmniejszych czteroosobowych samochodów na świecie. Wraz z nim na polskim rynku debiutują dwa silniki o pojemności 1.0 i mocy 60 i 75 KM. Ich atutem ma być niskie spalanie, nieprzekraczające 4,5 benzyny na 100 km.

Volkswagen Up! – cennik

Silnik Moc take up! move up! high up! white up!/black up!
1.0 60 KM 31 290 zł 34 390 zł 39 890 zł                 –
1.0 75 KM 33 590 zł 36 690 zł 42 190 zł 46 490 zł
Cool&Sound – 2190 zł                             . Cool&Sound – standard

Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!