Bolesław Ejsmont

Witam! Nazywam się Bolesław Ejsmont i tworzę bloga przyspieszenie.pl. Miało być mniej oficjalnie w tym paragrafie, ale jak się przedstawić? ,,Cześć jestem Bolek?” – to od razu się kojarzy nie tak jak trzeba…

 

O mnie – prywatnie

…po trzydziestce, mąż, tata czwórki dzieci, co jeszcze? Lubię ekonomiczne auta, wszelkiego rodzaju van-y i motoryzację pozbawioną marketingowego kitu.

O blogu – zwariowana historia!

Zaczęło się to mniej więcej standardowo – pomyślałem sobie, że skoro lubię motoryzacje to może zrobię sobie bloga, i w wolnym czasie będę pisał? Niezły banał prawda? Tak czy inaczej to wystarczyło, aby na początku 2010 roku powstała strona przyspieszenie.pl. Od początku chciałem różne testować auta, trudno pisać o samochodach których się nie pozna. Nie było to jednak takie proste, przecież nikt nie da auta testowego blogerowi który napisał kilka artykułów. Zacząłem testować wszystkie ,,dostępne” auta, zacząłem oczywiście od swojego, samochodu brata, i tak dalej. Po niedługim czasie pojawiły się pierwsze testy, artykuły oraz … możliwości! Udało mi się namówić na współpracę Skodę, potem było już łatwiej…

Zacząłem testować coraz więcej aut, ale część samochodów była niedostępna (za mały zasięg strony) – pojawił się naturalny pomysł (w stylu ucieczki do przodu) zróbmy portal! Z pomocą wielu fanatyków udało się stworzyć więcej artykułów oraz nowe funkcje strony, ruch na stronie się zwiększył jednak nieznacznie. Pomysł z ,,portalem” został zaniechany, część autorów przeniosła swoją twórczość na swoje własne blogi.

Obecnie wszystkie artykuły i testy piszę sam, i to podoba mi się najbardziej, skupiam się na najbardziej istotnych sprawach i staram się testować najciekawsze dostępne auta.

Do zobaczenia na Twitterze i Facebooku!

 

pozdrawiam,

Bolesław Ejsmont