Volkswagen Passat CC – lifting

Volkswagen Passat CC jest na rynku już od czterech lat. W  tym czasie zyskał wielu zwolenników, którzy chętnie wyjeżdżali z salonów nowymi autami. Ci, którzy poczekają z zakupem do przyszłego roku nie będą żałować. Passat CC przeszedł drobny, odświeżający facelifting.

Passat CC u kosmetyczki

Volkswagen Passat CCDrobny facelifting to wszystko, co można powiedzieć o nowym wyglądzie Passata CC. Specjaliści z Volkswagena znani są z tego, że nie lubią wprowadzać gruntownych zmian w stylistyce produkowanych pojazdów. Tak też Passat CC nie zmienił się w sposób znaczący. Nieco inny kształt otrzymał chromowany grill oraz reflektory. Teraz będą one posiadać zintegrowane światła do jazdy dziennej w technologii LED. Nowe lampy LED zamontowano także z tyłu, nieco przeprojektowując przy tym zderzak i pokrywę bagażnika. Wśród opcji stylistycznych, znajdzie się kilka nowych kolorów lakieru oraz wzorów obręczy kół.

Volkswagen i zmiany w kabinie Passata

Volkswagen Passat CCWnętrze także nie przeszło rewolucji. Volkswagen poszerzył nieco ofertę dostępnych opcji wykończeniowych oraz listę wyposażenia standardowego. Znajdzie się w nim kilka udogodnień, za które dotychczas trzeba było dopłacać. Nabywcy auta z automatyczną klimatyzacją będą cieszyć się nowym panelem do jej obsługi. W opcjach znajdzie się nowy system audio oraz systemy wspomagające jazdę i zapewniające bezpieczeństwo podróżowania.

TSI i TDI w Passacie CC – brak zmian

Volkswagen Passat CCNowy Passat będzie poruszał się dzięki tym samym jednostkom napędowym, co poprzednik. W gamie wciąż oferowane będą silniki diesla TDI oraz turbobenzynowe TSI. Moc najsłabszego Passata CC będzie wynosić 140 KM a najmocniejszego 300 KM. Producent poleca szczególnie 140-konną wersję 2.0 TDI, spalającą katalogowo średnio 4,7 l na 100 km.

Volkswagen Passat CC – ceny?

Volkswagen Passat CCOdświeżony Passat CC trafi do sprzedaży w lutym przyszłego roku. Na początek oferowany będzie tylko w niemieckich salonach. Cen nowej wersji na razie nie podano. Obecnie najtańszy Passat CC kosztuje w Polsce 102 890 zł. Ze względu na kosmetyczny charakter zmian, ceny nie powinny ulec znaczącym korektom.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!