Nawigacja GPS za 189 zł

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, przedstawia dwa nowe modele nawigacji samochodowych – GeoVision 3120 oraz GeoVision 5151. Poza standardowymi funkcjami i zainstalowanymi mapami Polski, urządzenia posiadają rozbudowane funkcje multimedialne, a jednocześnie można je nabyć w przystępnej cenie.

Informacja: Prestigo

Geovision 5151

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowe modele nawigacji Prestigio współpracują z systemem operacyjnym Win CE.Net 6.0 OS i posiadają zainstalowane oprogramowanie nawigacyjne – MapaMap (GeoVision 3120) oraz Navitel 5.0 (GeoVision 5151), a także możliwość wgrywania nowych map. Urządzenia odznaczają się ultra cienką obudową, natomiast w zależności od preferencji można wybrać nawigację o wielkości 5” (GeoVision 5151) lub 3.5” (GeoVision 3120). Oba modele posiadają dotykowy wyświetlacz TFT, który zapewnia łatwe i wygodne zarządzanie funkcjami, co ma zasadnicze znaczenie podczas korzystania z nawigacji w czasie jazdy. Dodatkowym udogodnieniem jest dołączony do sprzętu rysik oraz mocna litowo-jonowa bateria, która nie zawiedzie nawet podczas długiej podróży. Inną funkcją stworzoną z myślą o wygodzie użytkowników jest czujnik światła, który automatycznie dostosowuje poziom jasności do panujących warunków. Obie nawigacje oferują także szerokie opcje multimedialne – możliwość odtwarzania muzyki, zdjęć oraz filmów, co umili czas spędzany w podróży zarówno kierowcom, jak i pasażerom. Uzupełnieniem tych funkcji są zintegrowane głośniki 1×1 W oraz możliwość zainstalowania karty SD do 8GB. Sprawność urządzenia zapewniają wydajny procesor Centrality Atlas IV 533 MHz oraz duża pamięć RAM – 128MB w modelu GeoVision 5151. Do każdej nawigacji dołączony jest pokrowiec, w którym można ją bezpiecznie przechowywać. Miłym zaskoczeniem jest cena urządzeń, która przy dużej liczbie funkcji jest przystępna, dzięki czemu GeoVision 3120 oraz GeoVision 5151 to nawigacje na każdą kieszeń.

W zestawie znajdziemy uchwyt samochodowy, pokrowiec, podstawkę, ładowarkę samochodową oraz kabel USB. Oba urządzenia objęte są 24miesięczną gwarancją.

Cena: 189 PLN brutto (GeoVision 3120)

299 PLN brutto (GeoVision 5151)

Informacja: Prestigo


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!