Lexus LF-LC – mamy zdjęcia modelu koncepcyjnego

Lexus ujawnił pierwsze zdjęcie przedstawiające nowy samochód koncepcyjny, który zostanie zaprezentowany 10 stycznia podczas targów motoryzacyjnych w Detroit. Przedwczesna prezentacja modelu LF-LC jest spowodowana filmikiem szpiegowskim z nowym autem w roli głównej, który wyciekł niedawno do Internetu.

Lexus LF-LC – celowa prowokacja?

Tajemniczy filmik o LF-LC

Lexus LF-LCNiewykluczone, że tajemniczy filmik szpiegowski to dzieło samego koncernu Lexus, który chciał rozpętać medialną burzę wokół swojego nowego, prawdopodobnie hybrydowego, coupe. Filmik został oczywiście usunięty z sieci już po kilkugodzinnej obecności, ale sprytni dziennikarze zdążyli oczywiście zrobić kopię. Aby ,,zapobiec” nielegalnemu obrotowi zdjęciami LF-LC, Lexus zaprezentował zdjęcie, przedstawiające koncept w całości. Wcześniej pokazano tylko fragment nadwozia oraz wnętrza.

Nowy kierunek stylistyczny – Lexus LF-LC

LF-LC to prawdopodobnie pojazd hybrydowy

Lexus LF-LCKoncepcyjny Lexus został stworzony przez studio designerskie Calty z siedzibą w Newport Beach w Kalifornii. LF-LC ma pokazywać nowy kierunek stylistyczny, obrany przez markę. Sportowe coupe będzie mogło przewieźć cztery osoby. Jego charakterystycznym elementem jest olbrzymia atrapa chłodnicy. W oczy rzucają się także ostro zarysowane reflektory i duże felgi.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!