Moto Woman’s Cup 2012 – piękno motosportu

Kart Arena z podwarszawskiego Szymanowa już po raz drugi zorganizuje kartingowe zawody dla kobiet. Panie udowodnią, że potrafią ścigać się nie gorzej od mężczyzn już 25 lutego. Portal przyspieszenie.pl będzie patronować temu wydarzeniu.

Promocja kartingu

Plan Moto Woman’s Cup 2012

Impreza ma udowodnić, że karting jako dyscyplina sportu, jest przeznaczony w takim samym stopniu dla mężczyzn jak i dla kobiet. Wyścigi na gokartach są coraz bardziej popularne w Polsce. Ubiegłoroczna edycja Moto Woman’s Cup, spotkała się z zainteresowaniem, które przerosło oczekiwania organizatorów. Tegoroczna impreza ma być jeszcze lepsza i ciekawsza.

Oficjalny start zawodów wyznaczono na 14.00 (25 luty 2012 r.). Pierwsze gokarty wystartują już godzinę później. Po seriach treningów odbędą się kwalifikacje, które wyłonią najlepsze uczestniczki. O 18.20 odbędą się przedfinały, a na 20.40 zaplanowano wyścigi finałowe. Rozdanie nagród dla najlepszych zawodniczek przewidziano na godzinę 22.00. Prezentujemy filmik promujący wydarzenie:

Moto Woman’s Cup 2012 – wyścigi w trzech kategoriach

Znane osobistości ze świata show biznesu

Organizatorzy zdecydowali, że zawody rozegrane zostaną w trzech kategoriach:

  1. VIP Cup – w tej kategorii wezmą udział dziennikarki oraz znane kobiety show biznesu
  2. Moto Woman’s Kart Cup – ta klasa wyłoni najlepsze zawodniczki, które dostają możliwość otrzymania licencji i będą mogły brać udział w profesjonalnych zawodach
  3. Professional Cup – w tej kategorii zobaczymy profesjonalistki. Wystartują w nim dziewczyny z licencją  – pokazowy wyścig.

Piękno branży moto

Charytatywny cel Moto Woman’s Cup

Wyścigi kartingowe to nie jedyne atrakcje przygotowane przez Kart Arenę. Po uroczystości wręczenia nagród rozpocznie się impreza, którą poprowadzą DJ’e z agencji artystycznej FastMuzik Booking, Darius Wilde & Czaikowsky. Agencja zadba także o odpowiednią oprawę muzyczną w trakcie trwania zawodów. Moto Woman’s Cup ma także cel charytatywny. W czasie imprezy odbędzie się licytacja gadżetów podarowanych przez znane osoby polskich mediów. Dochód z licytacji zostanie przeznaczony dla dzieci z Domu Małego Dziecka.

Zgłoszenia do startu w Moto Woman’s Cup

W zawodach udział wziąć mogą jedynie kobiety (zgłoszenia), ale organizatorzy zapraszają także panów, którzy będą mogli wspierać uczestniczki dopingiem oraz korzystać z wszelkich przygotowanych atrakcji pozasportowych.
Inicjatorką i organizatorką Moto Woman’s Cup jest Małgorzata Gołacka – ikona kobiecego motosportu w Polsce. Częstymi gośćmi Kart Areny są znane osoby ze  świata show biznesu – aktorzy, muzycy, dziennikarze. Podczas tegorocznej edycji zawodów również nie powinno zabraknąć znanych nazwisk. Obecne będą także najlepsze zawodniczki kartingu w Polsce. Więcej informacji już wkrótce na naszych stronach.Moto Woman’s Cup 2012


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!