Ladies Racing Cup – gokartowy puchar kobiet

Tor Kart Arena z podwarszawskiego Szymanowa przygotowuje się do organizacji kolejnej imprezy gokartowej przeznaczonej dla pań. Ladies Racing Cup to zawody dla kobiet, które lubią wciskać gaz do dechy.

Moto Woman's CupKart Arena powoli zaczyna specjalizować się w organizacji kobiecych moto-imprez. Niedawno odbyła się kolejna edycja Moto Woman’s Cup, która przyciągnęła nie tylko miłośniczki jazdy gokartem, ale także znane postaci polskiego show biznesu.

Kobiety na gokartach

Z torem, związanych jest wiele zawodniczek, które posiadają licencję kierowcy. Te dziewczyny swoimi umiejętnościami są w stanie zawstydzić większość panów. Dlatego też dla nich Kart Arena przygotowała odrębną kategorię zmagań w Ladies Racing Cup. Dwie główne kategorie przeznaczone są dla amatorek poniżej i powyżej granicy wzrostu 120 cm. Oznacza to, że o puchar rywalizować będą także dzieci. A tych, jak zapewnia organizator, w gronie miłośników gokartów nie brakuje.

Edycja wiosenna Ladies Racing Cup

Kobiety, które dotąd nie miały okazji jeździć po torze gokartowym nie muszą obawiać się kompromitacji. Przed startem zawodów odbędą się jazdy testowe, podczas których będzie można oswoić się ze sprzętem i szybko odkryć tajniki toru Kart Arena. Po zakończeniu jazd testowych, odbędą się eliminacje. Do finału awansują najlepsze zawodniczki. Eliminacje decydują też o kolejności startowej podczas decydującego wyścigu. Finał to 13 okrążeń, podczas których może zdarzyć się wszystko. Warto walczyć o podium, gdyż czeka tam specjalna statuetka, szampan, dyplom oraz nagrody od sponsorów.

Vip Party elementem Ladies Racing Cup

Po walce na torze wyścigowym przyjdzie czas na rozluźnienie i odpoczynek. Wszystkie uczestniczki zawodów (wraz z osobami towarzyszącymi) zostaną zaproszone na bankiet Vip Party. Organizator zapewnia dobrą muzykę, drinki oraz ciepłą atmosferę.

Ladies Racing Cup odbędzie się 19 maja b.r. Start imprezy o godzinie 14.00. W czasie zawodów działać będzie Strefa Dziecka – uczestniczki będą mogły powierzyć swoje pociechy opiekunkom na czas, w którym będą rywalizować na torze wyścigowym.

ZAPISY na Ladies Racing Cup: pod numerem telefonu +48 605 53 16 17 lub mailowo:
recepcja@kartarena.pl lub biuro@kartarena.pl

 


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!