Moto Woman’s Cup 2012 – podsumowanie

Druga edycja Kartingowego Pucharu Kobiet już za nami. Gokartowe wyścigi pań, przyciągnęły na tor Kart Arena w podwarszawskim Szymanowie sporą ilość kibiców oraz znane osoby ze świata show-biznesu. Byliśmy obecni na tej imprezie.

Zdjęcia: Szymon Sobolewski

Gwiazdy Moto Woman’s Cup

Moto Woman's Cup 2012Udział w zawodach, które odbyły się 25 lutego (sobota), mogły wziąć wszystkie panie, które uprzednio zgłosiły swój akces na stronie internetowej imprezy. Sędziowie podzielili uczestniczki na kilka grup. Największym zainteresowaniem cieszyły się zawody w kategorii VIP, gdzie swoje umiejętności prezentowały znane osobistości ze świata mediów. Z nie mniejszym zainteresowaniem, przybyli na tor Kart Arena, kibice, obserwowali zmagania najmłodszych amatorek motosportu. W ramach trzeciej kategorii rywalizowały wszystkie panie, które chciały spróbować swoich sił za kierownicą gokarta. Zmagania uświetniały występy profesjonalistek, które swoimi umiejętnościami mogą zawstydzić niejednego kierowcę rajdowego.

Wyniki Moto Woman’s Cup II

Czaja, Paskuda, Czaplejewicz, Oberc, Kaczorowska, Wrona i Marika na Kart Arenie

Moto Woman's Cup 2012W kategorii VIP rywalizowały m.in. znane aktorki, modelki i dziennikarki. Najlepszą zawodniczką okazała się Katarzyna Czaplejewicz – modelka i dziennikarka. Na niższym stopniu podium stanęła, znana m.in. z seriali ,,Tancerze” oraz ,,Pierwsza miłość”, Dorota Czaja-Bilska. Trzecie miejsce przypadło modelce, Katarzynie Paskudzie. Na torze dzielnie rywalizowały także m.in. Agnieszka Kaczorowska, znana jako ,,Bożenka z Klanu”, piosenkarka Marika, dziennikarka i modelka Małgorzata Kosik i aktorka serialowa, Anna Oberc. Niespodzianką był występ Natalii Wrony – córki najpopularniejszego polskiego pilota-bohatera, Kapitana Wrony, który również był obecny na imprezie. Wyścigom przyglądał się też Rafał Marton – rajdowy pilot Adama Małysza. Zabawie patronowali organizatorzy akcji ,,Stop pijanym kierowcom”.

Organizatorzy zapewniają, że część zysków z imprezy zostanie przekazana na cel charytatywny. Środki zasilą konto jednego z Domów Małego Dziecka.

Kiedy Moto Woman’s Cup III?

Moto Woman's Cup 2012Wszystko wskazuje na to, że na kolejną serię kobiecych zmagań kartingowych nie będziemy musieli czekać cały rok. Trzecia edycja może wystartować już późną wiosną.

Wyniki:

Moto Woman's Cup 2012VIP:

1. Katarzyna Czaplejewicz
2. Dorota Czaja-Bilska
3. Katarzyna Paskuda
4. Agata Załęcka
5. Magdalena Lemieszek
6. Agnieszka Kaczorowska
7. Anna Kokoszko
8. Joanna Kowalik
9. Kinga Sobieszczuk
10. Natalia Wrona
11. Karolina Bodych
12. Ewa Domańska
-Kosakowska Marta ‚Marika’
-Kosik Małgorzata
-Oberc Anna
-Lisowska-Kalicka Agnieszka

 

Moto Woman's Cup 2012Juniorki:

1. Pankiewicz Julia
2. Pankiewicz Wiktoria
3. Paśnik Marta
4. Błażewska Agata
5. Górska Maria
6. Leszczyńska Julia

 

Moto Woman's Cup 2012Amatorki:

1. Mazur Monika
2. Iwanowicz Karolina
3. Wojtyńska Joanna
4. Grzeca-Kamińska Magdalena
5. Dębska-Wiśniewska Małgorzata
6. Zagórska Agnieszka
7. Leśniak Anna
8. Grabowska Anna
9. Malec-Wasilewska Agnieszka
10. Brykalska Marianna
11. Walny Karolina
12. Kowner Karolina
13. Rzucidło Maria
14. Płaczek Julia
15. Cichocka Natalia

Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!