Limitowane Renault Laguna Nervasport

Renault wprowadza kolejną limitowaną edycją swojego modelu. Tym razem jest to Laguna w wersji Nervasport. Auto jest wyposażone w silnik 2.0 dCi 150 KM, wyróżnia je nietypowa stylistyka.

Renault Laguna Nervasport jest dostępne w Polsce w cenie od 91 630 zł. Auto jest już dostępne w sprzedaży.

Laguna Nervasport 2.0 dCi 150 KM

Nazwa Nervasport nawiązuje do historii marki Renault. Samochód o tej nazwie jeździł po ulicach w latach 30. ubiegłego stulecia. Jak łatwo się domyślić, nowa Laguna nawiązuje do swojego przodka tylko w niewielkim stopniu. Stylistyka limitowanej wersji opiera się na kompozycji barw. Dach i lusterka w kolorze czarnej perły, współgrają ze śnieżnobiałym nadwoziem. Auto stoi na 17” felgach. Wewnątrz znajdziemy kierownicę GT, wykonane z aluminium pedały i gałkę zmiany biegów.

Wyposażenie limitowanej Laguny Nervasport

Laguna Nervasport wyposażona jest m.in. w regulator-ogranicznik prędkości, kartę Renault Hands Free, podgrzewane lusterka składane elektrycznie oraz lusterko fotochromatyczne. W opcji znajdziemy między innymi: system 4Control, reflektory bi-ksenonowe, czujniki parkowania z tyłu i z przodu oraz funkcję reflektorów kierunkowych. Samochód może być także wyposażony w system audio Bose.

Narvasport – i sedan i kombi

Renault Laguna Nervasport – tylko 175 egzemplarzy

Limitowane Renault Laguna Narvasport jest wyposażone w mocny silnik wysokoprężny 2.0 dCi 150 KM. Jest dostępne zarówno w wersji sedan jak i Grandtour. Bazuje na wersji wyposażenia Tech Run. Na polski rynek przeznaczono zaledwie 175 egzemplarzy tego auta. Ceny zaczynają się od 91 630 zł za sedana i 94 180 za kombi – Grandtour.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!