RENAULT MÉGANE COUPÉ-CABRIOLET DOSTĘPNE W POLSCE

W Polsce zadebiutował nowy model Renault – Mégane Coupé-Cabriolet. Samochód jest oferowany w wersji Privilege z gamą trzech silników do wyboru, w tym z silnikiem 2,0 16V z automatyczną bezstopniową skrzynią biegów CVT. Ceny Nowego Mégane Coupé-Cabriolet rozpoczynają się od 99 900 zł.

Ceny poszczególnych wersji silnikowych Nowego Renault Coupé-Cabriolet:

1.4 16V TCe 130 – 99 900 zł

2.0 16V 140 X-TRONIC CVT – 104 900 zł

1.9 dCi 130 FAP – 110 100 zł

Nowe Renault Mégane Coupé-Cabriolet stanowi ukoronowanie procesu odnowy gamy Mégane obejmującej 6 wersji nadwozia, które w ciągu półtora roku pozwoliły na odnowienie oferty Renault w najważniejszym pod względem wielkości sprzedaży segmencie w Europie.

Na koniec 2009 roku gama Mégane była numerem 3 na rynku europejskim. Na rynku francuskim zajmuje pozycję lidera.

Mégane Coupé-Cabriolet sprzedał się w ilości ponad 170 tys. sztuk od momentu wprowadzenia pierwszej generacji tego modelu, co stanowi ok. 4% sprzedaży gamy.

W 2009 roku model ten miał nadal ponad 10-procentowy udział w segmencie kompaktowych kabrioletów w Europie Zachodniej.

Wykorzystując atuty, które złożyły się na sukces jego poprzednika, Nowe Renault Mégane  Coupé-Cabriolet oferuje klientom atrakcyjny design i poczucie prawdziwej wolności dzięki panoramicznemu dachowi ze szkła i przesuniętej do przodu przedniej szybie. Montowana  w standardzie szyba przeciwwiatrowa zmniejsza uciążliwe zawirowania powietrza i pozwala w pełni cieszyć się przyjemnością z jazdy.

Nowe Renault Mégane Coupé-Cabriolet jest produkowane w zakładzie Renault w Douai (Francja), równolegle z modelami Scénic i Grand Scénic. Pozwoliło to na wykorzystanie całej wiedzy technicznej zgromadzonej od momentu wprowadzenia pierwszej generacji Mégane Coupé-Cabriolet w 1997 roku.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!