Chevrolet Camaro i Króliczki Playboya – zdjęcia

Chevrolet Camaro zdobył tytuł ,,Auta dla twardziela w plebiscycie ,,Samochód Roku Playboya 2012″. Takie wyróżnienie zaowocowało sesją zdjęciową, w której jedynemu muscle carowi na polskim rynku, towarzyszyły skąpo odziane modelki…

Camaro i sesja zdjęciowa Playboya

Wyróżnienie dla Chevroleta Camaro

Chevrolet Camaro Jury Playboya przyznało Chevroletowi nagrodę przede wszystkim za jego oryginalny charakter. Samochód w pełni realizuje koncepcję amerykańskich muscle carów. Masywny, sportowy wygląd łączy z silnikiem V8 o iście amerykańskiej pojemności 6.2 l i mocy 405 KM. W uzasadnieniu przyznania nagrody ,,Auta dla twardziela”, jury konkursu napisało m.in. o„amerykańskim śnie, o niezwykle udanym wskrzeszeniu legendy, o mięśniach, które z dumą można prężyć za naprawdę konkurencyjną cenę”

Camaro i Fotoerotica 2011

Chevrolet Camaro i Króliczki Playboya - zdjęciaFotoerotica 2011 to gala, na której podano rozstrzygnięcia konkursu, którego celem była promocja młodych, utalentowanych fotografów. Zdobywca pierwszego miejsca – Jacek Grobelny, odebrał w trakcie gali nagrodę, która na pewno na długo pozostanie w jego pamięci. Bohater wykonał sesję zdjęciową z udziałem Chevroleta Camaro oraz modelek Playboya. W Polsce model Camaro oferowany jest w najwyższej wersji wyposażenia, z silnikiem 6.2 l V8 o mocy405 KM, lub 432 KM w przypadku wersji z manualną sześciostopniową skrzynią biegów. Dostępne są wersje nadwoziowe – Coupe i Convertible.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!