Zwycięstwo Kajetanowicza i Barana w Rajdzie Karkonoskim

W niedzielne popołudnie opady zmoczyły trasę i samochody rajdowe, a Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana nie ominął zaś na mecie Rajdu Karkonoskiego krótki, ale intensywny deszcz zwycięskiego szampana. Od początku sezonu załoga zespołu LOTOS Dynamic dokonuje nieprawdopodobnych rzeczy – wygrała każdą z eliminacji i triumfowała w 38 z 43 rozegranych od początku roku odcinków specjalnych. Dziś dwukrotni Mistrzowie Polski zdeklasowali rywali w najtrudniejszym rajdzie asfaltowym w Polsce, wygrali wszystkie odcinki i zwyciężyli w najważniejszych klasyfikacjach – generalnej oraz pierwszego i drugiego dnia. Ponownie w tym sezonie Kajetanowicz i Baran zdobyli komplet punktów i zdecydowanie prowadzą w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2012.

Informacja: Lotos Rally Team

 

Kajetan KajetanowiczKajetan Kajetanowicz: – Jesteśmy na mecie wyjątkowo trudnego rajdu i to na najwyższym stopniu podium. Rajd Karkonoski był dla nas bardzo udany. Walka z tak dobrymi zawodnikami, a także z pogodą, która była nieprzewidywalna, to ogromne przeżycie. Wygrana prawie wszystkich odcinków specjalnych, a w efekcie wygrany rajd upoważnia nas do wielkiej satysfakcji. Triumf w tak trudnym rajdzie smakuje wyjątkowo i niebanalnie. Gratuluję z całego serca mojemu teamowi, bo jak zwykle spisał się znakomicie. Wspaniała jest świadomość, że cały zespół łączy co najmniej jedno – miłość do rajdów, którą zarażamy także innych.

Przed nami kolejne ważne sportowe wydarzenie – Euro 2012. Dzięki rajdom wiem ile powera dodaje dobry doping polskich kibiców, który daje więcej niż 100 koni mechanicznych pod maską, jak fani „niosą nas” po odcinkach specjalnych i mam nadzieję, że to wsparcie poniesie polskich piłkarzy tak jak nas w trakcie rajdów.

Jarek Baran: – Tak jak się spodziewaliśmy były to bardzo trudne dni, a za sprawą pogody rywalizacja trwała do samego końca. Od startu kontrolowaliśmy sytuację i wszystko poszło zgodnie z planem. Tempo dyktowania podczas tego rajdu jest wyjątkowe jak na mistrzostwa Polski. Bez wątpienia emocji nie brakowało. Mam nadzieję, że wszyscy startujący lub kibicujący podczas tego rajdu naładowali akumulatory na najbliższe dwa miesiące. Do zobaczenia na Rajdzie Rzeszowskim.

Partnerami zespołu w sezonie 2012 są: producent paliw LOTOS Dynamic oraz producent olejów LOTOS, a także STP – producent dodatków i CUBE. Corporate Release.

Informacja: Lotos Rally Team


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!