Zrób dziurę w dachu swojego auta na wiosnę

Długo oczekiwana wiosna nareszcie nadeszła! Nic dziwnego, że łapczywie chwytamy każdy promień słońca czy powiew świeżego, ciepłego powietrza. Dzięki szyberdachom Webasto można zaprosić wiosnę również do wnętrza samochodu. W tym sezonie wśród okien dachowych królują sprawdzone i docenione przez kierowców modele Hollandia 300 i Hollandia 900.

Informacja: Webasto

Webasto szyberdach Hollandia_300

Wiosna to doskonała okazja, by nie tylko przeprowadzić rutynowy przegląd auta, ale także rozważyć montaż szyberdachu, który podniesie komfort podróżowania oraz pozwoli w pełni cieszyć się piękną pogodą i słońcem za oknem.

Słońce i wiatr w służbie komfortu

Dzięki szyberdachom, montowanym w różnego typu pojazdach, jazda samochodem staje się nie tylko bardziej komfortowa, ale także zdrowsza i bezpieczniejsza. Wpadające przez okna dachowe słońce rozjaśnia wnętrze i nie tylko czyni go optycznie przestronniejszym, ale wpływa także na poprawę nastroju pasażerów. Ponadto okna dachowe gwarantują ciche, równomierne wietrzenie pojazdu oraz zapewniają przyjemną świeżość, bez uciążliwych przeciągów, które powstają przy otwartych oknach bocznych. Z przeprowadzonych badań wynika, że szyberdachy zapewniają doskonałą cyrkulację świeżego powietrza, co zwiększa koncentrację kierowcy, a tym samym bezpieczeństwo jazdy.

Steruj słońcem, wiatrem i deszczem

Dzięki szerokiej gamie sterowań – od manualnego za pomocą rączki czy gryfu przez elektryczne po elektroniczne typu soft touch z funkcją pamięci preferowanego położenia szyberdachu – każdy kierowca znajdzie coś dla siebie. Okna dachowe Webasto są wyposażone w automatyczne systemy podnoszące funkcjonalność urządzenia:

auto-close – zamyka szyberdach po wyłączeniu zapłonu i chroni pojazd przed deszczem;

auto-retract – skutecznie zapobiega zamykaniu się dachu, gdy w świetle otworu znajduje się jakikolwiek przedmiot.

Montowany opcjonalnie czujnik deszczu automatycznie zamyka dach przy pierwszej kropli.

Szyberdachy Webasto wykonane są z bezpiecznego, wytrzymałego szkła Venus®, które zatrzymuje promieniowanie cieplne i UV. Wybrane modele umożliwiają opcjonalny montaż rolety przeciwsłonecznej.

Jakość gwarantowana

Wysoka jakość produktu została potwierdzona podczas licznych testów – włączając kontrolę szczelności podczas ciągłego ulewnego deszczu, stabilne działanie przy dużych odkształceniach nadwozia oraz wytrzymałość nawet w warunkach arktycznych – i jest certyfikowana przez niemiecki inspektorat techniczny TÜV. Dlatego szyberdachy Webasto są objęte trzyletnią gwarancją.

Hollandia 300 – optymalne optimum

Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi uchylno – przesuwne okno dachowe Hollandia 300 jest jednym z najpopularniejszych modeli oferowanych przez Webasto. Przy dwóch rozmiarach (Medium i Large) Hollandia 300, z uwagi na prosty sposób przesuwania nad dachem, doskonale sprawdza się w pojazdach z mocno wygiętym dachem. Zamontowany z przodu spoiler optymalizuje przepływ wiatru.

Hollandia 900 – okno na świat

Tych, którzy maksymalnie chcą „otworzyć” swój samochód, z pewnością zainteresuje model Hollandia 900 – okno dachowe o największej powierzchni spośród wszystkich dostępnych na rynku, ze zintegrowanymi panelami: uchylnym i przesuwnym. Ta nowatorska technologia gwarantuje szczególnie wysoki komfort: kiedy tylny panel jest całkowicie otwarty, przedni pełni funkcję owiewki. Dzięki temu, w samochodzie panuje spokojna atmosfera nawet wtedy, gdy okno dachowe jest całkowicie otwarte. Nowością w tym modelu są różne warianty kolorystyczne dla osłony przeciwsłonecznej oraz panelu sterowania.

Aby ułatwić wybór szyberdachu najlepiej dopasowanego do modelu auta Webasto przygotowało specjalny konfigurator, który wskazuje jaki system dachowy pasuje do danego samochodu. Konfigurator jest dostępny na stronie.

Ciepłych i słonecznych miesięcy jest w naszym klimacie stosunkowo niewiele, dlatego z pięknej pogody należy korzystać jak najczęściej i czerpać jak najwięcej. Szyberdachy Webasto stwarzają taką możliwość, odpowiadając na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Warto z nich skorzystać, by zwiększyć komfort i bezpieczeństwo jazdy, nie tylko kierowcy, ale również pasażerów.

Informacja: Webasto

 


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!