Znamy ceny nowego Megane CC

Renault Megane CC ujawnił ceny auta z sześcioma dostępnymi silnikami. Ceny zaczynają się od 21. 595 funtów.

.

Zupełnie nowy Megane CC wylądował i Renault ogłosiła swoją cenę. Auto dostępne jest w dwóch wersjach  – TomTom Dynamique i GT.

W pierwszej wersji z silnikami 1.4 TCE 130, 2.0 CVT 140, 1.5 dCi 110 lub 1.9 dCi 130 w cenie 21.595, 22.595 , 23.595  i 23.095 funtów. Standardowy zestaw zawiera 17-calowe felgi aluminiowe, klimatyzację i panoramiczny szklany dach, a także zintegrowany TomTom sat-nav. Dwa silniki można zamówić z wykończeniem klasy sportowego GT – 2.0 TCE 180 lub jednostki benzynowe 2.0 dCi 160. Szereg wewnętrznych i zewnętrznych ulepszeń w stylu GT to m. in. 18-calowe felgi aluminiowe i sportowe fotele w wyposażeniu, a ceny tej wersji to od 24.880 do 25.830 funtów.

Ceny w Polsce nie są znane, ale za wersję podstawową nowego Megane CC trzeba będzie zapłacić mniej niż 100tys. zł.

Nowe Megane to niewątpliwie kabriolet, nawet w konfiguracji coupe. Wysoki połysk czarnego szklanego dachu kontrastuje z satyną, a rama przedniej szyby dodaje niewątpliwie wysokiej elegancji.

Ciemnoczerwony kolor oraz oświetlenie LED hamulca zapewniają szczególny efekt. Twardy, praktyczny i składany dach oferuje przejrzyste i eleganckie szyby o powierzchni 0,47 m2. Jasne wnętrze daje poczucie przestrzeni i wolności. Samochód zapewnia również  komfort cieplny i akustyczny oraz posiada również zabezpieczenia przed aktami wandalizmu. W pełni automatyczny, elektro-hydrauliczny mechanizm otwierania, pozwala kierowcy zamknąć bądź otworzyć dach w 21 sekund po naciśnięciu przycisku.

Podobnie jak wszystkie modele, które tworzą nową rodzinę Megane, nowy Coupé-Cabriolet dostępny jest z długą listą dodatkowych funkcji wysokiej technologii, m. in.:

• automatyczny elektryczny hamulec postojowy,

• kierunkowe reflektory bi-ksenonowe,

• nowy interfejs ogranicznika prędkości,

• dźwięk 3D przez Arkamys ® audio z Plug & Music,

• Carminat TomTom nawigacji ®, wbudowany sat-nav system,

• ustawienia aktywacji / dezaktywacji niektórych funkcji (światła do jazdy dziennej, głośność sygnałów dźwiękowych przy parkowaniu).


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!