Nowe Renault Megane Coupe-Cabriolet

Ambicją Renault jest odegranie roli pioniera w rozwoju zrównoważonej mobilności dostępnej dla wszystkich. Salon Genewski jest dla marki okazją, aby nawiązać do tradycji samochodów zrodzonych z motoryzacyjnej pasji, ale przystępnych cenowo, łączących atrakcyjny design z wysokimi osiągami i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Nowe Renault Megane Coupe-Cabriolet

Renault po raz pierwszy przedstawi dwa kabriolety: Nowe Renault Megane Coupe-Cabriolet i Renault Wind. Renault Megane Coupe-Cabriolet jest już czwartym z kolei kabrioletem marki w segmencie C. Jego niezwykle atrakcyjna stylistyka łączy elegancję coupe z doznaniami typowymi dla jazdy kabrioletem. Renault Wind wprowadza powiew nowości w świecie roadsterów. Wyposażony w pomysłowe rozwiązania i dający wiele przyjemności Renault Wind jest coupe roadsterem przystosowanym do codziennego użytkowania.

Nowe, rasowe i wyróżniające się wersje GT i GT Line wzbogacają gamę Megane: zwracają uwagę agresywną stylistyką zewnętrzną i zdecydowanie sportowym wystrojem wnętrza, odpowiadającym sportowym regulacjom zawieszenia i montowanym w nich silnikom. W związku z reaktywacja marki Gordini kolejnym samochodem dla pasjonatów samochodów sportowych jest nowa wersja Clio Renault Sport Gordini. Charakterystyczne niebieskie nadwozie z dwoma białymi pasami skrywające pod maską mocne silniki możemy obecnie spotkać w dwóch modelach: Twingo Gordini R.S. i Clio Gordini R.S.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!