Renault Grand Kangoo już w Polsce – cena

Renault wprowadza do sprzedaży w Polsce model Grand Kangoo. Popularny minivan został powiększony, dzięki czemu w wersji osobowej może przewieźć siedem osób na wygodnych siedziskach.

Siedmiomiejscowe Grand Kangoo można już zamawiać w salonach sprzedaży.

Renault Grand Kangoo – dla rodzin i instytucji

Kombivan Renault w wersji osobowej będzie oferował siedem wygodnych miejsc dla kierowcy i pasażerów. Dwa dodatkowe fotele w trzecim rzędzie będzie można zdemontować, aby uzyskać dużą przestrzeń bagażową. Renault liczy na dobrą sprzedaż auta wśród nabywców indywidualnych oraz urzędów i klientów prowadzących działalność gospodarczą, poszukujących samochodu osobowo-towarowego. Zaletą dla takich nabywców ma być rozbudowana funkcjonalność oraz możliwości aranżacji wnętrza auta. Grand Kangoo ma walczyć o popularność m.in. u klientów, zawodowo zajmujących się przewozem ludzi.

Wygodny dostęp do trzeciego rzędu siedzeń w nowym Grand Kangoo

Nowe Grand Kangoo w trzecim rzędzie mieści dwa pełnowymiarowe fotele. Dzięki dzielonej kanapie w drugim rzędzie oraz przesuwnym drzwiom, dostęp do dodatkowych foteli nie będzie utrudniony.

Jeśli nie chcemy korzystać z foteli trzeciego rzędu, możemy je wyjąć lub złożyć na kilka sposobów. Fotele drugiego rzędu można za to schować w podłodze i uzyskać całkowicie płaską przestrzeń.

Silnik Grand Kangoo – 1.5 dCi 110 KM

Cena Renault Grand Kangoo

Auto jest napędzane przez dobrze znaną jednostkę wysokoprężną 1.5 dCi o mocy 110 KM. Grand Kangoo będzie na razie dostępne tylko w wersji wyposażeniowej Oasis. Jego cena to 79 900 zł. Można już składać zamówienia na ten samochód.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!