Oryginalny prezent dla fanów motoryzacji

Dla partnerów, którzy uwielbiają sportowe auta, idealnym prezentem będzie przejazd na torze wyścigowym takimi autami, jak Ferrari, Lamborghini lub Porsche. Gdy małżonkowie wolą bardziej terenowe klimaty, dobrym pomysłem na rocznicę ślubu będzie jazda quadem dla dwojga. Aby poczuć mocniejsze wrażenia, warto spróbować też swoich sił za kierownicą rajdowego samochodu.

Przejazd sportowymi autami – Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo, Mitsubishi Lancer, Audi R8

Ferrari

Jeśli małżonkowie zgadzają się co do wspólnej pasji, jaką jest jazda szybkimi samochodami, to idealnym prezentem na uczczenie rocznicy ślubu będzie przejazd na profesjonalnym torze wyścigowym! Uczestnicy mają do wyboru takie atrakcje, jak przejażdżka Lamborghini, Mitsubishi, Porsche lub jazda Ferrari. Warszawa, Poznań, Radom i Trójmiasto to tylko niektóre z miast, w których jest organizowana ta atrakcja. Samochody osiągają maksymalną prędkość ponad 300 km/h, a 100 km/h osiągają w niecałe 4 sekundy! Możliwa jest również jazda w pakiecie, gdzie każdy z małżonków przejedzie się innym samochodem, aby porównać swój czas i wymienić się wrażeniami. Jazda sportowymi autami na rocznicę ślubu to świetna okazja na wyjątkowe uczczenie tej daty.

Jazda quadem dla dwojga

Dla fanów terenowych przygód świetnym prezentem będzie jazda quadem po leśnych i zabudowanych terenach. Taka przejażdżka będzie odskocznią od codzienności i zapewni niesamowite wrażenia. Atrakcja rozpoczyna się od krótkiego wprowadzenia teoretycznego i praktycznego, po czym uczestnicy mają za zadanie przejechać wyznaczony odcinek zawierający piaszczyste, błotniste i wodniste nawierzchnie. Kierowcy quadów dostają też ochraniacze na głowę, plecy, nogi, i ręce w razie upadku. Przejazd tymi terenowymi pojazdami będzie świetną przygodą pełną wrażeń dla dwojga. To zarówno pomysłowy prezent na rocznicę ślubu, jak i wspólna odskocznia na weekendowy urlop dla par pasjonujących się motoryzacją.

Jazda rajdowa – Peugeot 106, Subaru Impreza, BMW 318is

Jazda rajdowa jest elitarnym sportem dla fanów szybkich aut, niebezpiecznej nawierzchni oraz terenowego driftu. Zawody te przyciągają zawsze rzesze kibiców. Jednak każdy posiadający prawo jazdy może spróbować swoich sił na profesjonalnym torze dostosowanym do rajdowych wyścigów. Dla par, które pasjonują się tym rodzajem motoryzacji są przewidziane jazdy w innych samochodach, dzięki czemu mogą oni zmierzyć się ze sobą. Do wyboru są takie klasyki, jak Subaru Impreza, Peugeot 106 lub BMW 318is. Podczas jazdy na fotelu pasażera będzie czuwał doświadczony instruktor, który podpowie, jak najszybciej pokonać dany odcinek oraz jak nie wypaść z trasy. Jazda rajdowa jest idealnym prezentem na rocznicę ślubu dla partnerów, którzy są miłośnikami motoryzacji.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!