Najlepszy samochód według Niemców

Aż cztery modele ŠKODY znalazły się na podium w tegorocznym plebiscycie czytelników niemieckiego magazynu “auto motor und sport” (ams), Die Besten Autos 2012 – Najlepsze Samochody 2012. Na pierwszym miejscu znalazła się ŠKODA Superb, a ŠKODA Octavia, ŠKODA Roomster i ŠKODA Fabia zajęły w swoich kategoriach drugie miejsca.

Skoda SuperbZ ponad 22-procentowym poparciem, flagowy model ŠKODY zdecydowanie wyprzedził swoich konkurentów w kategorii importowanych samochodów w segmencie aut klasy średniej. Głosy czytelników „ams” sprawiły, że Superb nie tylko pozostawił konkurentów daleko w tyle, ale również obronił ubiegłoroczne zwycięstwo w tym plebiscycie.

„Jesteśmy dumni z wyników głosowania”, powiedział Winfried Vahland, CEO ŠKODY. “Decyzja czytelników ‘ams’ to dla nas zaszczyt. To również zachęta na przyszłość, by kontynuować budowę naszych modeli zgodnie z przyjętymi przez nas zasadami i wartościami. Samochody, które proponujemy klientom, oferują funkcjonalność, nowatorskie rozwiązania i nowoczesną, przyjazną środowisku technologię w przystępnej cenie. Tak pozostanie również w przyszłości.”

„Planujemy przekonać do siebie jeszcze więcej klientów w Niemczech, za sprawą nowego modelu Citigo, który pojawi się na tym rynku już wczesnym latem 2012. Zgodnie z założeniami naszej modelowej ofensywy, co sześć miesięcy będziemy wprowadzać na rynek nowy model ŠKODY”, dodał Vahland.

Tegoroczny plebiscyt magazynu „ams” odbył się już po raz 36. W tym roku, swoje głosy oddało ponad 116 000 czytelników, którzy wybierali ulubione modele w 10 klasach.

Informacja: Skoda

Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!