Dynamiczny rozwój dealerów Volvo

Autoryzowani dealerzy Volvo – Nova, Nord-Auto, Euro-Kas, Euroservice zostali wyróżnieni przez dziennik Puls Biznesu. Firmy otrzymały Gazelę Biznesu za rok 2011 i tym samym znalazły się w elitarnym gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.Informacja: Volvo

Gazele biznesu 2011 dyplomGazele Biznesu to coroczny ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, który jest przygotowywany przez Puls Biznesu, we współpracy z niezależnym audytorem – międzynarodową wywiadownią gospodarczą Coface Poland. Tym tytułem są nagradzane firmy, które cechuje długoterminowy stabilny wzrost.

W 12. edycji rankingu, w branży samochodowej, w poszczególny województwach zostali wyróżnieni następujący autoryzowani dealerzy Volvo:

– województwo łódzkie – firma Nova,

– województwo podlaskie – firma Nord-Auto,

– województwo śląskie – firma Euro-Kas,

– województwo mazowieckie – firma Euroservice.

Wszystkiego oddziały dealerskie Volvo otrzymały Gazelę Biznesu, za silną pozycję na lokalnym rynku.

To wielkie wyróżnienie dla naszej firmy i całego zespołu pracującego na ten sukces. Cieszymy się, że nasza praca została doceniona. Będziemy z dumą posługiwać się znakiem Gazeli Biznesu, a także pracować na to wyróżnienie w kolejnych latach – powiedział Krzysztof Żabicki, menadżer ds. marketingu w Nova ADV.

Cieszymy się, że przy niełatwej sytuacji na rynku motoryzacyjnym odnosimy takie sukcesy. To efekt ciężkiej pracy naszego zespołu, ale także konsekwentnie realizowanych założeń i planów  – dodała Katarzyna Wasilewicz, prezes zarządu w Nord-Auto.

Informacja: Volvo


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!