Bezpłatny przegląd przed zimą

Najlepszym sposobem na uniknięcie nieprzyjemnych niespodzianek jakie przynosi zima jest odpowiedni przegląd i przygotowanie samochodu. Sieć autoryzowanych serwisów Fiata zachęca wszystkich właścicieli aut marek Alfa Romeo, Abarth, Fiat i Lancia do bezpłatnego skontrolowania 10 ważnych elementów samochodu w ramach akcji „Z nami zimowe podróże są bezpieczne”.

Podczas akcji Fiat  oferuje kontrolę 10 najważniejszych punktów samochodu, mających decydujący wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Wyspecjalizowani pracownicy autoryzowanych serwisów FAP sprawdzą akumulator oraz kondycję ogumienia – niezwykle ważną podczas zimowej pogody. Pod lupę trafią także układy: hamulcowy, kierowniczy, zawieszenia i wydechowy oraz stan wycieraczek, oświetlenia i płynów eksploatacyjnych. Po tak szczegółowej kontroli i ewentualnej usłudze serwisowej lub naprawie kierowca może być pewien swojego samochodu.

Jednak to nie wszystko, co serwisy FAP oferują dla kierowców. Wspólnie z uznaną niemiecką firmą TUNAP została przygotowana specjalna oferta polegająca na przygotowaniu samochodu do zimy. Usługa kosztuje tylko 29 zł brutto i obejmuje najbardziej narażone na przymarzanie punkty samochodu. W ramach zabiegu konserwującego pracownik autoryzowanego serwisu FAP przy pomocy odpowiednich środków zadba o właściwe:
– smarowanie zawiasów drzwiowych oraz zamka maski silnika i bagażnika
– zabezpieczenie bębenków zamków drzwiowych
– zabezpieczenie uszczelek drzwiowych

Ponadto podczas tegorocznej akcji Fiat oferuje nie tylko bezpłatne skontrolowanie samochodu, ale także atrakcyjne warunki zakupu części zamiennych i akcesoriów. Na liście są m.in. obręcze stalowe, amortyzatory, paski rozrządu, filtry, tarcze i klocki hamulcowe, sprzęgła, akumulatory firmy CENTRA/EXIDE, żarówki czy pióra wycieraczek.

Akcja serwisowa już trwa i zakończy się 31 stycznia 2011 r. Aby umówić się na spotkanie wystarczy skontaktować się ze specjalistą w wybranym ASO. Lista placówek znajduje się na stronach Alfaromeo.pl, Abarth.pl, Fiat.pl oraz Lancia.pl.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!