Wyprzedaż demo – kilkumiesięczne samochody z niskimi przebiegami

Zakup zupełnie nowego samochodu prosto z salonu to z pewnością najbezpieczniejsze rozwiązanie. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak łatwo paść ofiarą oszustwa przy kupnie z rynku wtórnego i jednocześnie jak trudno bronić się przed tego typu praktykami prowadzonymi przez nieuczciwych sprzedawców. Jednak z drugiej strony nowe auta salonowe nie będą na kieszeń każdego. Ale istnieje pewna alternatywa. Są nią salonowe wyprzedaże pojazdów demonstracyjnych, których stan jest bardzo bliski nowemu, ale cena o wiele niższa. Czy warto skorzystać z takich ofert?

Atrakcyjny wiek i niskie przebiegi samochodów demonstracyjnych

Czym w ogóle są samochody demonstracyjne? Za przykład możemy tutaj wziąć, chociażby dealerów marki Mercedes-Benz, którzy bardzo często organizują tego typu wyprzedaże w swoich salonach. To nic innego jak najnowsze modele służące pracownikom salonu do jazd pokazowych dla klientów.

Każdy, kto choć raz kupował nowe auto w salonie, na pewno wie, na czym polega jazda testowa. Można poznać, jak samochód radzi sobie na drodze, sprawdzić, jak czujemy się za jego kierownicą. Ponadto wówczas zapoznajemy się z ergonomią i ogólnie upewniamy się, że dany pojazd naprawdę spełnia nasze oczekiwania. W przypadku marki Mercedes promocje dostępne na wyprzedaży są bardzo atrakcyjne przede wszystkim z tego powodu, że auta demonstracyjne nie są długo eksploatowane.

W większości przypadków mają one od 2 do maksymalnie 12 miesięcy i, co bardzo ważne, ich przebiegi są niezwykle niskie. Jazdy próbne najczęściej odbywają się w bliskich okolicach salonu, a więc samochody nie pokonują one długich dystansów.

Pewna historia samochodu demonstracyjnego

W czasach, kiedy trzeba wykazywać się podwójną czujnością podczas zakupu auta używanego z rynku wtórnego, wybór prosto z salonu jest wręcz idealną alternatywą. Takie wyprzedaże prowadzi salon Mercedes-Benz Duda-Cars, w którym do kupienia są auta będące od początku do końca własnością samego dealera. Mamy tutaj w pełni udokumentowaną historię każdego pojazdu i pewność, że są w doskonałym stanie technicznym oraz przede wszystkim bezwypadkowe.

Auto używane, ale z pełną gwarancją producenta

Kiedy poszukujemy auta relatywnie nowego, pewnego i jednocześnie wciąż z gwarancją producenta, wybór demonstracyjnych samochodów Mercedesa to naprawdę dobre rozwiązanie. Oczywiście maksymalnie roczne modele wciąż mają wiele lat gwarancji producenta, ale w przypadku tej marki sprzedaż odbywa się na nieco innych zasadach.

Salony Mercedes-Benz proponują bowiem swoje demonstracyjne samochody z rabatami tak, jak przy używanych. Ale jednocześnie z identycznym pakietem gwarancyjnym, jak dla modeli zupełnie nowych. Kupując w rozsądnej cenie używane auto z najnowszej oferty producenta, dostajemy pełną gwarancję na nie i przez długie lata nie będziemy musieli przejmować się serwisem czy ewentualnymi usterkami, które mogą pojawić się w okresie eksploatacji.

Niska cena najnowszych modeli samochodów

Decydując się na ofertę samochodów demonstracyjnych, możemy dostać w swoje ręce najnowszy model w cenie o wiele niższej, niż w przypadku zakupu pojazdu zupełnie nowego. Podsumowując, wymieńmy więc podstawowe zalety zakupu u dealera na wyprzedaży auta demonstracyjnego:

  • auta od początku będące własnością dealera, serwisowane w profesjonalnych warunkach,
  • bardzo niski przebieg,
  • wiek od 2 do maksymalnie 12 miesięcy,
  • zakup auta w cenie używanego, ale z gwarancją, jak dla nowego,
  • pewna historia samochodu,
  • możliwość taniego zakupu z pewnego źródła.

Bardzo łatwo przekonać się o tym, że wybór takiej oferty w salonie jest naprawdę opłacalny, zarówno pod kątem finansowym, jak i bezpieczeństwa zakupu. Najlepiej po prostu przyjść osobiście do jednego z salonów Duda-Cars i przekonać się na własnej skórze, że dostępne na wyprzedaży modele to w zasadzie nowe auta, ale z atrakcyjnymi rabatami cenowymi.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!