Wiosenna akcja serwisowa w Volvo

Przed wiosennymi podróżami powinniśmy zadbać o swój samochód. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, Volvo przygotowało specjalną ofertę – „Wiosenną akcję serwisową”. Od 23 marca do 6 kwietnia wszyscy właściciele samochodów Volvo mogą sprawdzić „kondycję” swoich aut w autoryzowanych serwisach Volvo w całej Polsce.

Informacja: Volvo

Volvo S60Samochód będzie można sprawdzić odpłatnie już za 50 zł brutto. Koszt ten zostanie wliczony w cenę naprawy auta i ewentualnego zakupu części zamiennych. Gdy nie zostanie wykryta żadna usterka, to sprawdzenie Volvo będzie bezpłatne.

W przypadku wykrycia usterek w aucie, serwis Volvo oferuje rabaty: 10 % zniżki na usługę oraz 20 % rabatu na części zamienne. W ramach wiosennej kontroli, właściciele samochodów Volvo będą mogli skorzystać m.in. ze sprawdzenia układu klimatyzacji/wentylacji, kontroli hamulców, ogumienia, czy uzupełnienia płynów hamulcowych oraz wspomagania.

Dodatkowo klienci Volvo będą mogli również sprawdzić geometrię swojego samochodu. Ta kontrola także została objęta rabatem i jej koszt to aktualnie tylko 1 zł. Volvo nie zapomniało również o użytkownikach co najmniej 4-letnich aut. Ich właściciele mogą skorzystać z dodatkowych zniżek na zakup części zamiennych oraz rabatu na usługę ich wymiany.

Organizowane dwa razy do roku akcje serwisowe – raz na wiosnę oraz raz jesienią – są już naszą tradycją. Wyszkoleni technicznie mechanicy, specjalistyczne narzędzia oraz oryginalne części zamienne – właśnie tym chcemy zachęcić naszych klientów do skorzystania z tegorocznej akcji serwisowej – podsumował Marek Szymański, Dyrektor ds. Technicznych i Obsługi Klienta w Volvo Auto Polska.

Wiosenna akcja serwisowa Volvo rozpocznie się 23 marca i potrwa do 6 kwietnia. Aby umówić się na spotkanie wystarczy zadzwonić na infolinię Volvo – 801 1 VOLVO ( 801 1 86586), z telefonu komórkowego 502 2 VOLVO (502 2 86586) lub skontaktować się bezpośrednio ze swoim Autoryzowanym Serwisem Volvo.

Informacja: Volvo

Test Volvo S60


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!