Volvo wyczyścisz taniej

Volvo przygotowało specjalną ofertę dla swoich klientów pod hasłem „Wewnętrzna przemiana” Od 4 czerwca do 31 lipca, właściciele samochodów Volvo będą mogli skorzystać z usługi czyszczenia wnętrza swojego auta już za 246 zł.

Informacja: Volvo

Volvo wewnętrzna przemianaOferta obejmuje mycie i odkurzanie wnętrza oraz pranie tapicerki. Dodatkowo dla osób zainteresowanych wymianą tapicerki na nową przygotowano atrakcyjne rabaty – 30% na jej zakup oraz 40% na usługę wymiany.

Oferta skierowana jest do posiadaczy wszystkich modeli Volvo, bez względu na rok produkcji samochodu.

To kolejna wiosenno-letnia oferta dla naszych klientów. Po akcji związanej z przeglądem i czyszczenie klimatyzacji, przygotowaliśmy ofertę dotyczącą czyszczeniem wnętrza. Mamy nadzieje, że spotka się ona z takim samym zainteresowaniem klientów co poprzednia akcja – powiedział Marek Szymański, dyrektor ds. Technicznych i Obsługi Klienta w Volvo Auto Polska.

Przy okazji wizyty w autoryzowanym serwisie Volvo, można dokonać bezpłatnej aktualizacji oprogramowania samochodu do najnowszej wersji, a także kontroli stanu pojazdu, ze szczególnym uwzględnieniem systemów bezpieczeństwa.

Informacja: Volvo


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!