Ta nawigacja pomoże dojechać na Euro 2012

Najważniejsze POI związane z Euro 2012 w Twojej nawigacji – prezent dla użytkowników Mio.

Informacja: MiTAC

MiTACWszyscy fani piłki nożnej, którzy przygotowują się do podróży podczas EURO 2012, mogą liczyć na ciekawy dodatek do nawigacji Mio. Baza interesujących punktów (POI) została powiększona o ponad 1800 miejsc związanych z czerwcowym turniejem zarówno w Polsce jak i na Ukrainie.

Nie wiesz jak odnaleźć drogę na stadion w Kijowie, do strefy kibica we Wrocławiu, baru we Lwowie czy taniego noclegu w Gdańsku? Każdy sposób, który pomaga kierowcy na odnalezienie się w naszym krajowym drogowym labiryncie jest dobry. Na Ukrainie może być bezcenny. Wszystkie te i wiele innych miejsc związanych z Euro 2012 można odnaleźć korzystając z pakietu POI dla nawigacji Mio. W sumie to ponad 1800 punktów POI w 14 kategoriach, w tym m.in., stadiony, strefy kibica, noclegi oraz restauracje w kategoriach ekonomicznej, średniej i premium, atrakcje turystyczne, bary, kluby i dyskoteki.

„Baza punktów POI przygotowana z myślą o Euro, pozwala z wyprzedzeniem zorientować się, gdzie najlepiej jeść, spać i co zrobić z czasem, kiedy nie odbywa się żaden mecz, jednocześnie nie tracąc atmosfery turnieju. Takie rozwiązanie jest wygodne i na pewno usprawni podróż każdego kibica” – mówi Tarik Hassan, CEE Marketing Manager MiTAC Europe, oddział w Polsce.

Żeby zainstalować pakiet POI Euro 2012 użytkownik musi zarejestrować się w serwisie Mio Advantage korzystając z odpowiedniej zakładki na stronie www.mio.com/pl. Następnie należy podłączyć nawigację do komputera i pobrać bazę POI Euro2012. Bezpłatną bazę punktów POI, przygotowaną specjalnie na Euro2012, mogą pobrać użytkownicy, którzy kupią jedno z urządzeń z serii Mio Spirit w okresie od 15 maja do 30 czerwca b.r.

Informacja: MiTAC


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!