Aplikacja na Euro 2012 – wygraj BMW serii 1

Okrzyki radości, łzy i wielkie emocje – po raz kolejny piłka nożna będzie głównym tematem rozmów w pracy i domu. Na stadionach zasiądzie nie mniej, niż 1,4 milionów kibiców, relacje z meczów przekazywane będą do ponad 200 krajów na całym świecie. Dla osób, którym nie udało się zdobyć biletu na mecz ukochanej drużyny, BMW przygotowało specjalną aplikację, która sprawi, że każdy będzie mógł poczuć atmosferę stadionu.

Informacja: BMW

BMW 1 Series, Urban Line Po każdym golu poinformowani o tym przez iPhone’a kibice mogą zrobić „meksykańską falę”. Ci, którzy zrobią to najszybciej i z największym entuzjazmem, otrzymają najwięcej punktów. Uczestnicy wielkiej „Fali La Ola” mogą się także podzielić swoją radością ze znajomymi na Facebooku. Główną nagrodą w zabawie jest BMW serii 1.

Celem aplikacji La Ola jest wspólne dzielenie się fanów piłki nożnej razem z marką BMW radością i pasją do tej uwielbianej na całym świecie gry. Jednakże wiemy, że w futbolu chodzi również o rywalizację i zwycięstwo – z tego powodu osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, wygra nowe BMW serii 1, o wartości ponad 100 000 PLN.

 

Zasady gry:

 

Integralną częścią aplikacji La Ola jest nieustająca zabawa i interakcja z możliwością zdobywania punktów na każdym etapie gry.

1) Pierwsze 4000 punktów zdobywasz już na samym starcie – przy rejestracji. Im wcześniej się zarejestrujesz, tym więcej punktów zdobędziesz. Za każdy dzień zabawy, zaczynając od 8 maja, zdobywasz 1000 punktów. Od momentu rejestracji w aplikacji BMW serii 1 – La Ola będziesz informowany za pomocą specjalnych powiadomień o wszystkich strzelonych golach – będzie to okazja do okazania radości i zrobienia wirtualnej „meksykańskiej fali” za pomocą swojego iPhone’a.

2) Po otrzymaniu wiadomości przypominającej, wszystko, co musisz zrobić, to zainicjowanie “meksykańskiej fali” z telefonem w dłoni. W ten sposób będziesz zdobywać kolejne punkty. Im wcześniejsza i bardziej energiczna będzie reakcja, tym otrzymasz więcej punktów. Za każdego strzelonego gola można zdobyć od 1000 do 4000 punktów.

3) Aby podtrzymać “meksykańską falę” możesz zaprosić do zabawy swoich znajomych na Facebooku. Za każdego dodatkowego znajomego zyskujesz 1000 punktów, a maksymalnie możesz ich otrzymać 50 000.

4) Dodatkowo możesz stać się częścią “nieskończonej meksykańskiej fali”. Trzeba nagrać iPhonem na video swoją falę i wysłać ją na zamieszczoną na Facebooku aplikację BMW serii 1 – La Ola. Możesz dodać jedno video dziennie, za które każdorazowo otrzymasz 1000 punktów.

5) Jedno z zadań dodatkowych można wykonać w “świecie rzeczywistym”. Idź do najbliższego dealera BMW i korzystając z aplikacji Check-in-via na Facebooku odznacz się i zdobądź 5 000 bonusowych punktów.

Wszystkie zadania, poza oznaczeniem u dealera BMW, muszą zostać wykonane przynajmniej raz. Minimalna liczba punktów, która daje szansę otrzymania BMW serii 1 wynosi 116 000. Łącznie w czasie całej zabawy do zdobycia będzie około 434 000 punktów (w zależności od liczby strzelonych bramek). Zwycięzcę poznamy 1 lipca 2012 roku.

Informacja: BMW


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!