Przyczepa kempingowa i namiot od MINI

MINI postanowiło podtrzymać medialne zainteresowanie swoimi produktami po genewskiej premierze koncepcyjnego modelu Clubvan. Tym razem marka proponuje klientom nie samochód, ale…przyczepę kempingową oraz namiot.

Mini Kemping z MINI

Najnowsze sprzęty MINI są oczywiście dopasowane do rozmiarów, oferowanych przez firmę samochodów. Dwuosobowa przyczepka kempingowa „Cowley” może być ciągnięta np. przez Countrymana. Mimo swoich miniaturowych rozmiarów, jest bogato wyposażona. Na pokładzie znajdują się m.in. kuszetki, dwupalnikowa kuchenka gazowa, zbiornik na wodę z pompą i akcesoriami do zmywania, panele słoneczne służące do ładowania pokładowej baterii oraz 230 V gniazdko zasilające lodówkę, a nawet telewizor/DVD oraz system stereo. Przyczepa jest tylko o 12 cm szersza od MINI i waży 300 kg.

Przyczepa kempingowa i namiot od MININamiot MINI

Nie mniej interesującym wynalazkiem MINI jest namiot ,,Swindon”. Producent poleca go szczególnie do sportowych samochodów z linii John Cooper Works, gdzie nie ma możliwości zamocowania przyczepki. Namiot ,,Swidon” pozwala spać…na dachu samochodu. Jego kompaktowe rozmiary umożliwiają całkowite rozłożenie go na MINI, MINI Clubmanie oraz MINI Countrymanie. Montaż jest bardzo prosty – wystarczy tylko podnieść górną część namiotu i rozłożyć poduszki. Spędzanie nocy pod gołym niebem ma według producenta wiele zalet. Tylko, czy klienci uwierzą, że lepiej jest spać na dachu niż wewnątrz auta?

Przyczepa kempingowa i namiot od MINIWycieczki krajoznawcze z osprzętem MINI to interesująca propozycja dla bezdzietnych par. Przyczepa i namiot mają małe rozmiary i może być w nich trochę ciasno, ale producent zauważa, że można dotrzeć z nimi w miejsca, do których nie ma dostępu tradycyjna przyczepa.

Biorąc pod uwagę fakt, że informacja o premierze opisywanych modeli została podana do wiadomości 1 kwietnia, możemy spodziewać się, że przyczepa i namiot raczej nie wejdą do sprzedaży…

 

 


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!