Naucz się jeździć po śniegu

Michał Kościuszko, dwukrotny Wicemistrz Świata w sezonie 2011 w klasyfikacji PWRC i w 2009 w klasyfikacji JWRC, wykorzystuje przerwę pomiędzy startami w Mistrzostwach Świata w barwach LOTOS Dynamic Rally Team na doskonalenie techniki jazdy na Motodromie Kraków przy ulicy Stelli-Sawickiego.

Informacja: Lotos Rally Team

Michal Kosciuszko lotosPo rewelacyjnym początku sezonu 2012, który dla Michała Kościuszko rozpoczął się zwycięstwem i kompletem punktów w Rajdzie Monte Carlo przyszła pora na wykorzystanie umiejętności jazdy w polskich zimowych warunkach. Na Motodromie Kraków funkcjonuje szkoła bezpiecznej jazdy Michała Kościuszko. Z pomocą instruktorów i pod czujnym okiem Michała można dowiedzieć się, jak radzić sobie w trudnych warunkach drogowych, gdy posiada się już właściwe umiejętności jazdy samochodem.

„Zapraszam wszystkich, którzy chcą mieć komfort jazdy w codziennych warunkach do skorzystania z naszego programu szkoleniowego. Wszystkich, którzy są przekonani, iż wiedzą już dużo o jeździe samochodem zapraszam do zapoznania się z filmem pokazującym, jak można dobrze bawić się swoim samochodem w zimowych warunkach.” – powiedział Michał Kościuszko.

Informacja: Lotos Rally Team

Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!