Motocyklem na Bałkany, czyli szalona wyprawa Tobiasza

Za kilkanaście dni, członek naszej ekipy redakcyjnej, Tobiasz Kukieła, wyruszy w jednoosobową podróż motocyklową na Bałkany. Na jego trasie znajdą się m.in. Węgry, Chorwacja, Kosowo, Albania i Grecja. Nasz portal będzie informował o przebiegu szalonej wyprawy Tobiasza.

Wyprawa na Bałkany Tobiasz zamierza samotnie przejechać kraje takie jak: Słowacja, Węgry, Ukraina, Chorwacja, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Serbia, Kosowo, Albania, Macedonia, Grecja, Bułgaria i Rumunia, daje to łącznie około siedmiu tysięcy kilometrów. Siedmiu tysięcy kilometrów na motocyklu…

Jednoosobowa podróż motocyklowa na koniec świata

 

Wyprawa to realizacja od dawna skrywanych marzeń motocyklisty. Domeną podróży będą niebezpieczeństwo oraz spontaniczność.

Wyprawa nie ma ściśle określonego planu. Trasa będzie wyznaczana jedynie za pomocą mapy oraz kompasu. Nieznany jest też dokładny czas trwania podróży. Śmiałek nie obawia się o noclegi. Zabiera ze sobą namiot. Motocykl będzie wyposażony w szereg dodatków, m.in.  kufry, gniazda zapalniczki, tank bag, śpiwór, koc, statyw do aparatu, skrzynkę narzędziową, dodatkowy kanister z paliwem.

Niebezpieczna wyprawa na Bałkany

 

Tobiasz w portalu Przyspieszenie.pl zajmuje się działem motocykli. Te maszyny są jego życiową pasją od wielu lat. W swoją szaloną podróż wyruszy na wiekowym, ale jak zapewnia sprawdzonym motocyklu, Yamaha TDM 850. Start wyprawy 3 maja bieżącego roku.

Patronat medialny nad wyprawą objął portal Przyspieszenie.pl oraz czasopismo Moto Voyager. Główni sponsorzy to firmy V-Car oraz Adicar. Firmy zainteresowane objęciem wyprawy patronatem lub wsparciem sponsorskim prosimy o kontakt mailowy: redakcja@przyspieszenie.pl


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!