Mapy TomToma najpopularniejsze na rynku

TomTom informuje, że wg badań GfK Polonia ma bardzo silną pozycję na rynku map do nawigacji od lipca 2011. Od sierpnia firma odnotowuje stały wzrost udziału w rynku, który w grudniu 2011 wynosił 47,5%.

Informacja: TomTom

TomTom„Bardzo się cieszymy, że klienci decydują się na zakup naszych map. W firmie TomTom zawsze kładziemy duży nacisk na jakość, dokładność i aktualność map” – komentuje Andrzej Kasprzyk, Senior Vice President w TomTom „Wiedząc jak ważne dla kierowców są aktualne dane, wprowadziliśmy i rozwijamy usługę HD Traffic, która na bieżąco informuje o aktualnej sytuacji na drodze. Dzięki temu kierowcy już nic nie zaskoczy na trasie” – dodaje Andrzej Kasprzyk

Mapy TomTom dostępne są we wszystkich urządzeniach firmy TomTom oraz w aplikacji TomTom dedykowanej smartfonom i tabletom firmy Apple. Użytkownicy nawigacji TomTom mają dostęp do Gwarancji Najnowszych Map, dzięki czemu mogą zaktualizować mapę do najnowszej wersji zaraz po zakupie. TomTom dbając o aktualność map udostępnia nowe wersje co kwartał, dzięki czemu kierowca ma pewność, że nawigacja dobrze go poprowadzi uwzględniając najnowsze zmian dróg.

Dodatkowo TomTom udostępnia swoje mapy wszystkim za darmo na stronie internetowej: http://routes.tomtom.com. Dostępny w Internecie Route Planner pozwala użytkownikom zaplanować trasę on-line w łatwy sposób jeszcze przed wyruszeniem w podróż. Ponadto mapy wzbogacone są o usługi HD Traffic, dzięki którym użytkownicy mogą monitorować w czasie rzeczywistym, czy na trasie występują utrudnienia spowodowane wypadkami, robotami drogowymi czy po prostu dużą liczbą samochodów na drodze. Informacje dostarczane są z sieci ponad 80 milionów punktów w całej Europie. HD Traffic zapewnia pokrycie do 99,9% sieci dróg, informacje o korkach w czasie rzeczywistym oraz najczęstszą aktualizację ze wszystkich dostępnych technologii.

Informacja: TomTom


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!