fabia ii spalanie
Witamy na stronach wyszukiwarki portalu przyspieszenie.pl! Na poniższej stronie przezentujemy informacje powiązane z frazą fabia ii spalanie. Testy, artykuły oraz dane techniczne pojazdów powiązanych z wyrażeniem fabia ii spalanie.
Witamy na stronach wyszukiwarki portalu przyspieszenie.pl! Na poniższej stronie przezentujemy informacje powiązane z frazą fabia ii spalanie. Testy, artykuły oraz dane techniczne pojazdów powiązanych z wyrażeniem fabia ii spalanie.
Możliwość komentowania została wyłączona.
Mieliśmy okazję testować Skodę Fabię z silnikiem 1.6 TDI o mocy 90 KM. To auto do bólu typowe, czy można napisać coś ciekawego o tym samochodzie?
Obie „uterenowione ” wersje modeli marki Škoda przeszły niedawno facelifting. Do oferty Fabii, oprócz oferowanej do tej pory wersji Combi Scout, dołączyła teraz Fabia hatchback Scout.
Škoda świętowała kolejne podwójne zwycięstwo w rozgrywanym w Belgii Rajdzie Ypres, szóstej rundzie Intercontinental Rally Challenge. Był to również pierwszy rajd, na którym Škoda Motorsport wystartowała nową, zmodernizowaną Fabią S2000.
Czy diesel zawsze wychodzi taniej? Skoda Fabia 1.6 TDI spodoba się kierowcom często pokonujących długie trasy. W mieście lepiej się sprawdzą wersje benzynowe.
Nowa Skoda Fabia 1.2 TSI to jedna z ciekawszych propozycji czeskiego producenta. Test udowodnił, że turbodoładowana jednostka oferuje więcej niż dobre osiągi przy umiarkowanym zużyciu paliwa.
W końcu klienci doczekali się Outlandera z japońskim dieslem pod maską – 2.2 DID Mivec. Dotychczas można było kupić Outlandera z klekoczącym, 140 konnym 2.0 TDI od VW lub 2.2 DID o mocy 156 KM produkcji francuskiego koncernu PSA.
Czy można kupić praktyczne auto o niemal sportowych osiągach za nieco ponad 70 tys. PLN? Skoda Fabia RS udowadnia, że tak! Test sportowej Fabii przeprowadziliśmy na lotnisku w Bednarach.
Duży SUV z dynamicznym silnikiem spalającym 6 litrów oleju napędowego? Czemu nie! Mercedes zaprezentował nową wersję ML. Nowością w ofercie jest 204-konna wersja ML 250 CDI o pojemności silnika zaledwie 2,1 litra i średnim spalaniu wynoszącym 6l / 100km!
Niektórzy producenci sprzedają te same auta pod różnymi nazwami na różnych kontynentach. Bywa także, że na niektórych rynkach oferowane jest auto bazujące konstrukcyjnie na innym, ale posiadające inną nazwę. Mistrzem zmiennej nomenklatury jest Nissan.
Przy zakupie nowego samochodu bierzemy oczywiście pod uwagę, ile wynosi średnie spalanie. Choć w praktyce, rzadko kiedy realne ,,średnie spalanie” będzie wynosić tyle, ile podaje producent, to jednak czymś trzeba się kierować.