Fabia Scout i Roomster Scout po liftingu już w salonach!

Obie „uterenowione ” wersje modeli marki Škoda przeszły niedawno facelifting. Do oferty Fabii, oprócz oferowanej do tej pory wersji Combi Scout, dołączyła teraz Fabia hatchback Scout.

Nowe wersje wyróżnia kilka typowych dla „Scoutów” elementów stylistycznych. Są to m.in. zderzaki, których dolna część została polakierowana na srebrny kolor, dodatkowe nakładki progowe, budzące jednoznaczne skojarzenia z jazdą terenową, czy relingi dachowe, idealnie wpisujące się w linię dachu.

Fabię Scout i Roomstera Scout wyróżniają ponadto dostępne wyłącznie dla tej wersji 16-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich ARKTOS. Fotele w sportowym i jednocześnie eleganckim wnętrzu modeli pokryto tapicerką „Scout”. O doskonały klimat podczas wszelkich wypraw dba półautomatyczna klimatyzacja Climatic, a radio Swing 2DIN z czterema głośnikami zapewnia doskonałą jakość dźwięku.

Roomster Scout w wyposażeniu standardowym oferuje również liczne udogodnienia, które zwiększają komfort jazdy, a także bezpieczeństwo, m.in. poduszka powietrzna dla kierowcy i pasażera, boczne poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, ABS z MSR i Dual Rate, oraz ESP dla wersji z silnikiem 1,2 TSI 105KM z DSG.

Fabia Scout w obu wersjach nadwozia dostępna jest z benzynowymi jednostkami napędowymi 1,4 o mocy 85KM; 1,2 TSI o mocy 85KM; 1,2 TSI o mocy 105KM; 1,2 TSI o mocy 105KM z DSG oraz z jednostkami diesla 1,6 TDI CR DPF o mocy 75KM; 1,6 TDI CR DPF o mocy 90KM i 1,6 TDI CR DPF o mocy 105 KM.

Za Skodę Fabię po liftingu zapłacimy nie mniej niż 56 tys. złotych, a za Roomstera nie mniej niż 59 tys. złotych.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!