Fiat Uno w Brazylii

Nowo wersja Fiata Uno w sprzedaży na rynku brazylijskim. Wiadomo, że model ten ma w przyszłości poszerzyć również europejską gamę Fiata.

Wśród wielu zalet, które spowodowały że Fiat Uno utrzymuje swoją siłę, można wyróżnić jego dużą przestronność, niskie koszty utrzymania, niezawodność oraz ekonomiczność, zarówno jeśli chodzi o koszty zakupu, ale także spalania.

Nowy model fiata ma długość 3770 mm, szerokość 1643 mm i wysokość 1490 mm, przy rozstawie osi 2370 mm. Pojemność bagażnika wynosi 280 litrów.

Fiat przewidział następujące silniki Flex Fuel: 1,0 l o mocy 75 KM i 1,4 l o mocy 85 KM. Auto ma pięciostopniową manualną skrzynię biegów oraz przedni napęd.

Jeśli chodzi o wygląd, to najbardziej charakterystycznym elementem są 3 przednie wloty i bryła przypominająca nieco model Panda. Według danych dostępnych na stronie producenta auto będzie mogło rozwijać maksymalną prędkość 158 km/h, a do „setki” przyspieszy w 13,2 sekundy.

Nowy Fiat Uno występuje ze zmienionym designem zewnętrznym i wewnętrznym oraz niezawodnym ekologicznym silnikiem Fire o pojemności 1242 cm3 i ośmiu zaworach. Fiat wprowadził zmiany w karoserii, które powiększają wrażenie dojrzałości i nowoczesności.

Uno posiada nowy przód, z zupełnie nowymi pokrywami silnika, błotnikami, zderzakami oraz reflektorami. Tył nowego Fiata Uno został zmodyfikowany zgodnie z nową linią przodu. W oczy rzuca się nowa gładka tylna klapa, która wymusiła umiejscowienie tablicy rejestracyjnej na zderzaku. Na środku umiejscowiono nowy okrągły znaczek Fiata, który jest zgodny z nowym stylem marki. Nowy nowoczesny design kołpaków współgra z całością i dopełnia zmiany w charakterze auta.

W realiach rynku brazylijskiego za nowego Uno trzeba zapłacić od 27 tys. R$.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!