Fiat Doblo Work Out – mała ciężarówka dla małej firmy

Na polskim rynku debiutuje nowa wersja Fiata Doblo – Work Out. Auto ma dwuosobową kabinę i skrzynię ładunkową. Dzięki temu będzie nadawać się do wykorzystywania go w małych firmach do przewozu towarów luzem (owoce, warzywa, materiały budowlane, opałowe, sadzonki) lub w formie standardowych europalet.

Fiat Doblo Work Out

Wyposażony w skrzynię ładunkową Doblo jest jedynym autem w tym segmencie, oferującym takie rozwiązanie. Mała ciężarówka ma skrzynię, która ma cztery metry kwadratowe powierzchni ładunkowej. Ma ona 230 centymetrów długości i 182 centymetry szerokości. Projektanci zadbali doskonale o funkcjonalność. Podłoga powierzchni ładunkowej mieści się na wysokości 90 centymetrów. Zmieszczą się na niej trzy standardowe europalety. Dzięki opuszczanym burtom można je zdejmować za pomocą wózka widłowego z trzech stron skrzyni ładunkowej. Ładowność skrzyni wynosi jedną tonę (maksymalny nacisk na osie z przodu to 1120 kg, z tyłu 1450 kg).

Fiat Doblo Work Out

 

Dwuosobowa kabina nowej wersji Doblo jest chroniona specjalną ramą z kratownicą przez ewentualnym obsunięciem się przewożonego towaru. Auto zostało opracowane w oparciu o wersję Pianole z długim rozstawem osi. Pod skrzynią auta znajduje się schowek na długie narzędzia, na przykład łopaty.

Fiat Doblo Work Out 3

 

Auto jest dostępne tylko i wyłącznie z silnikami wysokoprężnymi z rodziny Multijet.

Fiat Doblo Work Out – ceny

Wersja Cena netto
Doblo Work Out 1.3 Multijet 90KM 62300zł
Doblo Work Out 1.6 Multijet 105 KM 66350zł
Doblo Work Out 2.0 Multijet 135 KM 73300zł

Fiat Doblo Work Out

 

Fiat Doblo to samochód utytułowany, albowiem został uznany za Międzynarodowy Samochód Dostawczy roku 2011 (International Van of the Year 2011). Doceniono w nim przyjemność prowadzenia, dobre osiągi, niskie koszty eksploatacji oraz niezawodność i spełnienie norm ekologicznych Euro 5.  Samochód ma też bardzo przyjemny wygląd.

 

 


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!