Škoda na Motor Show w Poznaniu

Już dziś rozpoczynają się targi motoryzacyjne w Poznaniu. Oczywiście nie zabraknie na nich stoiska Škody, która dla wszystkich odwiedzających przygotowała wiele atrakcji.

Targi rozpoczynają się dziś, 19 marca. Drzwi otwarte dla wszystkich odwiedzających będą w sobotę od godz. 10 do 19 oraz w niedzielę od 10-16.


Dealer Sunny wspólnie ze Skoda Auto Polska S.A. czeka na gości targowych w pawilonie nr 5. Na targach swoją polską premierę będzie miała Škoda Fabia po faceliftingu. Eksponowany samochód to wersja Comfort, wyposażona w silnik 1,6 TDI CR DPF 90KM. Poza Fabią będzie można obejrzeć także pozostałe modele z portfolio Škody (m.in. Octavię Yeti i Roomstera).

Zaaranżowano również specjalne stoisko Superb Cafe, na którym „gospodarzem” będzie Superb Combi. Na stoisku wyposażonym w multimedia i wygodne miejsca do siedzenia, będzie można obejrzeć specjalne filmy prezentujące model oraz skosztować soków wyciskanych ze świeżych owoców, a także pysznej kawy, serwowanej przez profesjonalnych baristów.
Podczas targów zaprezentowany zostanie również model Yeti, w którym wykonano zabudowę audio, wykorzystującą sprzęt car-audio Sony X-plod. Dostarczyła go firma Sony Poland. Przerobiony przód auta nie odbiega od oryginalnego wyglądu Yeti. Pozwoliło to zachować stylistykę wnętrza typową dla tego samochodu. Za sprawą najnowszych technologii audio-video, gier, przenośnych urządzeń MP3 i komputera z Internetem – tylna kanapa zapewnia najwyższej jakości rozrywkę.

Bagażnik wyposażono w dużą liczbę monitorów różnej wielkości, subwoofery i wzmacniacze. Wkomponowanie deski snowboardowej jest ukłonem w kierunku ludzi lubiących aktywny wypoczynek. Ten wyjątkowy demo-car ma promować właśnie aktywny wypoczynek, połączony z nieograniczoną rozrywką.

Ponadto, podczas targów, najmłodsi będą mogli korzystać z placu zabaw, a nieco starsi z toru gokartowego. Oprócz konkursów, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, w których udział mogą brać całe rodziny. Na uwagę zasługuje m.in. wystawa wozów i sprzętu strażackiego, prezentacje samochodów i motocykli na multimedialnych scenach, czy wybory najpiękniejszych polskich ciężarówek – Miss Motor Show.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!