Motor Show Poznań 2012

W przyszłym tygodniu rozpocznie się Motor Show. Jedna z najważniejszych tegorocznych imprez na motoryzacyjnej mapie Polski.

największa impreza motoryzacyjna w Polsce

Największa impreza motoryzacyjna w Polsce

Targi motoryzacyjne w Poznaniu cieszą się niesłabnącą popularnością.  W ubiegłym roku trzydniową imprezę odwiedziło ponad 45 000 osób. W tym roku frekwencja ma być jeszcze wyższa.  Organizatorzy spodziewają się ponad 50 000 miłośników motoryzacji.

Podczas trzydniowej imprezy będzie można zobaczyć premiery samochodowe i motocyklowe. Najważniejsze wydarzenia to: Ogólnopolskie Forum Flotowe, Fleet Awards Polska 2012, gala Motor Show VIP Night i debata motoryzacyjna z udziałem prezesów czołowych organizacji branżowych.

Pierwsza prezentacja Ferrari i Rolls-Royce w Polsce

Super sportowe auta z wysp brytyjskich Aston Martin, Lotus, Bentley

Wielką gratką będą prezentacje Ferrari i Rolls-Royce‚a – te luksusowe marki nie gościły jeszcze w Polsce podczas targów. Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną podczas Motor Show 2012 w Poznaniu. Dla fanów brytyjskiej motoryzacji swoje modele przygotowali również Aston Martin, Lotus oraz Bentley, nie zabraknie także Porsche.

Najnowsze modele i polskie premiery przedstawią  m.in. Alfa Romeo, ABT, Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Harley Davidson, Hyundai, KTM, Mitsubishi, Range Rover, Tryumph, Volvo, Yamaha i wielu innych producentów.

Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowane zostaną:  Volkswagen Up! w wersji pięciodrzwiowej, nowe Audi A3 i Porsche Boxster oraz Amarok z automatyczną skrzynią biegów. Škoda przedstawi nowy projekt wspierający bezpieczeństwo „Škoda Auto Lab”, który jest kontynuacją programu Szkoła Auto.

Podczas piątkowego Motor Show VIP Day odbędzie się Ogólnopolskie Forum Flotowe połączone z galą Fleet Awards Polska 2012. Biorą w nim udział zarządcy flot samochodowych, którzy wyłaniają najlepsze auta, produkty oraz usługi wyróżniające się na rynku w 2012 roku.

Motor Show VIP Night przez ostatnie lata zdobyło miano jednego z najbardziej wyjątkowych wydarzeń w polskiej branży motoryzacyjnej. Tegoroczną galę, poprowadzi Marcin Prokop. Wydarzenie odbędzie się na terenie MTP w Alei Lipowej. Początek imprezy w piątek, 13 kwietnia, o godz. 20:30.

Volkswagen Up! do wygrania podczas targów

Pierwszy dzień przeznaczony jest dla ekspertów oraz dziennikarzy, 13 kwietnia od godzin porannych odbędzie się szereg debat i spotkań poświęconych polskiej motoryzacji. Oficjalne otwarcie targów nastąpi o godzinie 14.00 w hali 3A i połączone będzie  z prezentacją najnowszych modeli samochodów i nowych projektów.

Niespodzianką będzie rozlosowanie wśród gości targów nagrody:  to najnowszy Volkswagen Up!.

Harmonogram wybranych wydarzeń Motor Show VIP Day (piątek, 13 kwietnia)

Godz. 10:30 – Rozpoczęcie Ogólnopolskiego Forum Flotowego (Paw. 11, Iglica)

Godz. 11:40 – Wielka Debata Motoryzacyjna (Paw. 11, Iglica)

Godz. 13:00 – Otwarcie wejść dla wszystkich gości Motor Show VIP Day

Godz. 14:00 – 20:30 Prezentacje nowości w halach wystawowych (Paw. 3, 3a, 4, 5, 6)

Godz. 16:00 – Uroczysta Gala Fleet Awards Polska 2012 (Paw. 11, Iglica)

Godz. 20:30 – Motor Show VIP Night (Aleja Lipowa)

 

 

 

 

 


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!