Oryginalny tuning SEAT Sport do Ibizy

Auto, które wyróżnia się spośród innych, to cel wielu pasjonatów motoryzacji! Nowy wizerunek SEAT-a Ibiza III-generacji, czyli produkowanej w latach od 2003 do 2008, wykreuje dedykowany zestaw aerodynamiczny, oparty na oryginalnych częściach SEAT Sport.

OFERTA SPECJALNA NA KOMPLETNY ZESTAW AERODYNAMICZNY

Kompletny body kit obejmuje:

  • cały przedni zderzak
  • dolną nakładkę tylnego zderzaka
  • zestaw zewnętrznych nakładek progowych
  • ostatni tłumik z centralnie umieszczoną końcówką wykonany z blachy kwasoodpornej dostępny zarówno dla układów wydechowych silników benzynowych jak i wysokoprężnych

W najnowszej promocji oferujemy w polskiej sieci sprzedaży Autoryzowanych Partnerów SEAT-a kompletny zestaw w cenie 2 899 zł brutto, czyli obniżonej względem ostatniej ceny aż o 700 zł.

Zestaw aerodynamiczny został opracowany zgodnie z parametrami bezpieczeństwa oraz wymogami jakościowymi SEAT-a. Przeszedł on szeroką gamę testów takich jak chociażby badania w tunelu aerodynamicznym, próby termiczne, czy symulację działania promieni słonecznych. Powyższe badania i testy zagwarantowały wysoką jakość oferowanego produktu, jaką szczyci się SEAT.

Przedni zderzak, nakładki progowe oraz nakładka tylnego zderzaka zostały zaprojektowane przez SEAT Sport, zaś sportowy tłumik z blachy kwasoodpornej, z umieszczoną centralnie końcówką powstał przy współpracy SEAT Sport oraz firmy REMUS.

Utrzymywanie wysokiej wartości i pełnej sprawności samochodu jest opłacalnym sposobem inwestowania. Najwyższa jakość użytych materiałów oraz perfekcyjne wykonanie poszczególnych elementów, przy bardzo przystępnej cenie, sprawiają, że zakup pakietu Sport jest dla użytkownika SEAT-a Ibizy bardzo korzystny. Dostępny w specjalnej ofercie zestaw oryginalnych akcesoriów SEAT® nada niepowtarzalny i sportowy „look” modelowi Ibiza!

O szczegóły pytaj w Autoryzowanych Stacjach Obsługi SEAT-a w Polsce. Cena pakietu nie zawiera kosztów montażu i lakierowania. Podane ceny są cenami brutto. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Informacje o powyższej promocji można znaleźć na: http://akcesoria.seat.pl/index.php?str_menu=14,21

Na http://akcesoria.seat.pl/ można przeczytać również o innych atrakcyjnych promocjach na akcesoria do aut marki SEAT.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!