Nowe ciuchy Lancii Ypsilon

Na polskim rynku zadebiutowała nowa wersja miejskiej Lancii Ypsilon, którą jeszcze kilka dni temu można było podziwiać podczas targów motoryzacyjnych w Bolonii. Pakiet Black&Red oferuje nowe barwy nadwozia oraz bogatsze wyposażenie.

Ypsilon Black&Red na bazie Silver

Lancia Ypsilon Black&RedBlack&Red bazuje na wersji Silver, ale posiada bogatsze wyposażenie. W standardzie znajdziemy tu m.in. klimatyzację i radioodtwarzacz CD. Do gustu wymagających klientów przypaść mogą także nowe wersje kolorystyczne nadwozia. Lancię można teraz pomalować na cztery nowe sposoby – dwa odcienie czerwieni, nowy odcień czerni oraz połączenie barw czerni i czerwieni. Ypsilon Black&Red posiada nową, materiałową tapicerkę w dwóch odcieniach oraz szereg dodatków stylistycznych (wykończenie deski rozdzielczej i drzwi).

Nowość dostępna z 1.2 Fire EVO II 69 KM

Lancia Ypsilon Black&RedNowy pakiet mogą wybrać klienci, którzy zdecydują się na Lancię z jednostką benzynową 1.2 Fire EVO II o mocy 69 KM. Atutem są ceny, które rozpoczynają się od 44 900 zł brutto. To dokładnie tyle, ile jeszcze niedawno kosztował najtańszy Ypsilon w wersji Silver. Obecnie jest on o tysiąc złotych tańszy, ale i gorzej wyposażony.

Pakiet ,,I like”

Lancia Ypsilon Black&RedDo wersji Black&Red można dokupić pakiet ,,I like„, w skład którego wchodzą przyciemniane szyby przednie, 15-calowe felgi i system HiFi Bos. Cena pakietu to 2 000 zł. Jest on dostępny tylko z nową wersją. W ofercie pozostałych Ypsilonów, także pojawiły się nowe dodatki. Pakiet „Dolce Vita” posiada czujnik deszczu, tempomat i czujniki parkowania i kosztuje 1650 zł. ,,Gold Plus” Style za 2 200 zł oferuje światła przeciwmgłowe i 15-calowe felgi.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!