Marka klasy premium tnie ceny aut i usług

Po ofercie dla przedsiębiorców, Volvo postanowiło przygotować propozycję dla klientów indywidualnych. Samochody Volvo z małej platformy – C30, S40 i V50, można od teraz nabyć z rabatem 12 700 zł. Dodatkowo właściciele co najmniej 3-letnich Volvo, mogą skorzystać ze zniżki na przegląd swojego auta – jego koszt rozpoczyna się już od 800 zł.

Informacja: Volvo

VolvoW ramach oferty „Gorące Ceny”, rabatem zostały objęte modele Volvo C30, S40, V50 z silnikami 2.0 i 2.0F oraz wersjami wyposażenia Kinetic i wyższymi. Cena każdego z modelu do końca marca jest niższa o 12 700 zł, a ilość egzemplarzy objętych zniżką jest ograniczona.

Przegląd od 800 zł, to z kolei oferta dla właścicieli 3-letnich i starszych samochodów Volvo. W jej skład wchodzi wymiana oleju, filtrów i świec zapłonowych oraz sprawdzenie stanu technicznego pojazdu. Z rabatu można skorzystać do 18 marca.

Dla klientów zainteresowanych nabyciem używanego samochodu, Volvo ma również ciekawą propozycję. Od ponad roku sprzedawane są używane auta w programie Volvo Selekt. Aby auto zostało dopuszczone do programu musi przejść szczegółową kontrolę techniczną oraz spełnić dwa główne wymogi – nie być starsze niż 5 lat i posiadać przebieg niższy niż 150 tys. km. Dodatkową korzyścią dla osoby, która zdecyduje się na zakup samochodu używanego Volvo, w ramach programu Volvo Selekt jest 12-to miesięczna ochrona od wystąpienia awarii, roczny Assistance ważny w całej Europie oraz możliwość wymiany auta w ciągu 30 dni lub po przejechaniu nie więcej niż 1500 km.

Staramy się proponować atrakcyjne oferty zarówno dla naszych potencjalnych jak i aktualnych klientów. Dlatego wprowadzamy rabaty na nowe samochody i obniżamy koszty serwisu dla właścicieli starszych Volvo – powiedział Mariusz Nycz, Dyrektor Marketingu i PR w Volvo Auto Polska.

Informacja: Volvo

Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!