Noworoczne rabaty Mitsubishi. L200 i Pajero po liftingu

W Polskich salonach Mitsubishi dostępne są już pierwsze dwa modele przeznaczone na rok 2012, a ich potencjalni nabywcy mogą liczyć na spore upusty dotyczące praktycznie wszystkich samochodów tej marki.

Mitsubishi PajeroPajero i L200 spełniają normę Euro 5…

Firma Mitsubishi Motors w Polsce opublikowała informacje dotyczące promocyjnej oferty zakupu aut w styczniu. W styczniowym cenniku znajdziemy miedzy innymi  najnowsze modele roku 2012: Pajero po faceliftingu i L200. Obydwa samochody wyposażone zostały w jednostki napędowe z filtrem cząstek stałych, dzięki czemu spełniają już normę Euro 5. Auta charakteryzują się imponująco niskim spalaniem i emisją dwutlenku węgla, co czyni je bardziej przyjaznymi dla środowiska.

…i są tańsze nawet o 18 000 zł

Mitsubishi PajeroDla zainteresowanych, firma Mitsubishi przygotowała bardzo korzystne oferty leasingu oraz duże obniżki cenowe. Za Colta zapłacimy o 7 tys. zł mniej niż w cenniku, model ASX jest dostępny ze zniżką nawet do 10 000 zł, a prawdziwą okazją wydaje się Pajero, które przecenione jest aż o 18 tys. zł.

Pajero 2012 po faceliftingu

Mitsubishi PajeroPo jesiennej premierze Pajero 2012 w wersji DAKAR w ofercie pojawiły się pozostałe wersje: Invite, Intense i Instyle. Nowe Pajero 2012 zostało odmłodzone a dzięki temu nadwozie auta nabrało bardziej sportowego charakteru. Pajero 2012 otrzymało nową, zdobioną chromem osłonę chłodnicy, nowy zderzak przedni w kolorze nadwozia, przednią osłonę miski olejowej w kolorze czarnym, czarne relingi dachowe (w miejsce srebrnych) oraz nowe, dwunastoramienne, 18-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich. Wewnątrz pojazdu wprowadzono modyfikacje stylistyczne, takie, jak wyświetlacz tylnej kamery parkowania, który teraz wbudowany będzie w samościemniające się wsteczne lusterko elektrochromatyczne, nowe rodzaje materiałowej i skórzanej tapicerki, nowy kolor podświetlenia panelu instrumentów i nowe przełączniki otwierania szyb w matowo-srebrnym kolorze. Mitsubishi Pajero oferuje teraz wyższy poziom bezpieczeństwa. Odpowiadają za nie przednie, boczne i kurtynowe poduszki bezpieczeństwa, systemy aktywnej stabilizacji toru jazdy i kontroli trakcji a także ABS i EBD. W Pajero 2012 wprowadzono nowy system brake-override – w momencie niezamierzonego naciśnięcia pedału przyspieszenia razem z pedałem hamulca, system ten za pośrednictwem modułu sterującego ECU zmniejsza moc silnika w celu łatwiejszego zatrzymania pojazdu.

Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!