Limitowany Isuzu D-MAX 3.0 LS The Rock za niecałe 100 tysięcy!

99 990 zł netto. Tyle trzeba zapłacić za limitowanego pickup’a od Isuzu. Oparty na najbogatszej wersji wyposażenia, D-MAX 3.0 LS The Rock to prawdziwy luksusowy twardziel.

 Isuzu D-MAX 3.0 LS The RockIsuzu – oferta z limitem

Promocja na model D-MAX 3.0 LS The Rock trwa tylko do końca października lub do wyprzedania limitowanych modeli

Limitowana edycja Isuzu bazuje na modelu D-MAX 3.0 w najbogatszej wersji wyposażenia LS. Już w tym pakiecie nabywca otrzymuje m.in. napęd 4WD, ABS+EBD, klimatyzację, elektrycznie sterowane szyby, elektrycznie sterowane, podgrzewane i składane lusterka, 6 głosników, skórzane koło kierownicy, mocowania ISOFIX, czy możliwość przełączania napędu do prędkości 100 km/h. W wersji The Rock, samochód zostanie dodatkowo wyposażony w szereg udogodnień:

– skórzana tapicerka wnętrza
– podgrzewane siedzenia przednie
– zabudowa typu Hardtop
– wykładzina skrzyni ładunkowej
– hak holowniczy
– kamera cofania
– radio Pioneer 3200BT
– boczne progi
– przyciemniane szyby tylne
– dywaniki THE ROCK.

Okazyjna cena D-MAXa 3.0

Isuzu D-MAX 3.0 LS The Rock za 99 990 zł netto

Isuzu D-MAX 3.0 LS The Rock

Na uwagę zasługuje fakt, iż Isuzu D-MAX 3.0 LS posiada największą w klasie ładowność – aż 1146 kg. Jego uciąg maksymalnie może wynosić trzy tony. Producent zapewnia, że pakiet dodatkowy, w który wyposażony zostanie limitowany D-MAX The Rock wart jest 21 460 zł. Za to cena pojazdu w porównaniu do wersji bazowej jest wyższa jedynie o 2 215 zł. Za 163-konnego tytana z dodatkowym pakietem wyposażenia trzeba zapłacić 99 990 zł netto, a więc nieco ponad 120 000 zł brutto.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!