Nowy Isuzu D-MAX – polskie ceny

Najnowsza generacja pickupa Isuzu wejdzie na polski rynek na przełomie czerwca i lipca. Znamy już ceny. Nowy D-MAX prawdopodobnie zostanie jednym z najatrakcyjniejszych pickupów na rynku.

Cena Isuzu D-MAX z pojedynczą kabiną to 76 950 zł netto. Auto jest standardowo wyposażone m.in. w klimatyzację.

Cennik Isuzu D-MAX – gdzie konkurencja?

Isuzu D-MAX na tle L200 i Navary

Pickupy to auta chętniej kupowane przez Polaków od czasu wprowadzenia zmian podatkowych. Możliwość odliczenia VATu skutecznie działa na potencjalnych klientów. Isuzu D-MAX kosztuje co najmniej 76 950 zł już po odliczeniu VATu. Brutto jest to 94 649 zł. Auto z wydłużoną, podwójną kabiną z wygodnymi, otwieranymi ,,pod wiatr” drzwiami, można kupić za 83 950 netto.

Najnowsze dzieło Isuzu nie będzie najtańszym pickupem na rynku. Imponuje ceną, jeśli porównamy je z Nissanem Navarą, ale kilka tysięcy taniej można kupić np. Mitsubishi L200. Rynkowa nowość może skutecznie konkurować z liderami rynku dzięki nowoczesnemu silnikowi. Diesel 2.5 163 KM to ciekawsza jednostka niż 2.5 136 KM z Mitsubishi. Nowy D-MAX ma też długą listę wyposażenia dodatkowego (w tym skrzynia automatyczna). Isuzu lubi także co jakiś czas prezentować edycje specjalne swoich samochodów, opatrzone promocyjną ceną.

Wszystko o: Isuzu D-MAX

Isuzu D-MAX w najdroższej wersji LSX z pięciostopniowym automatem kosztuje 105 950 zł brutto. Czas pokaże, czy bliźniak Chevroleta Colorado przyjmie się na polskim rynku. Prezentujemy pełny cennik auta wraz z akcesoriami:

Isuzu D-Max ceny:

cennik Isuzu D-max


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!