Jubileuszowe Audi A1 zjechało z taśmy montażowej belgijskiej fabryki

23 czerwca z taśmy montażowej belgijskiej fabryki Audi w Brukseli zjechał stutysięczny Audi A1. Jubileuszowy model został uhonorowany w specjalny sposób – na jego nadwoziu podpisali się wszyscy pracownicy belgijskiej fabryki. Z okazji jubileuszu zakład odwiedziło wielu znamienitych gości. Byli wśród nich król Belgii Albert II, Prezes Zarządu Audi AG Rupert Stadler oraz Gerhard Schneider, Dyrektor Generalny ds. Techniki i Logistyki.

Jubileuszowy Audi A1 w otoczeniu znamienitych gości i pracowników

100000 Audi A1 w niespełna rok czasu!

Koncern Audi przejął belgijską fabrykę cztery lata temu. Zakład został zmodernizowany kosztem trzystu milionów Euro. Na chwilę obecną zatrudnia 2400 osób. Najmniejszy model w ofercie koncernu – Audi A1 jest tu produkowany od niespełna roku czasu. Sukces osiągnięto między innymi dzięki inwestowaniu w nowoczesne technologie i umiejętności załogi.
– W minionych czterech latach zainwestowaliśmy dużo w budowę nadwozia, w ergonomiczną i wydajną linię montażową oraz w szkolenia pracowników” – powiedział Frank Dreves, Członek Zarządu AUDI AG ds. Produkcji
Belgijska fabryka jest ważnym ogniwem całego koncernu Audi.
– Od czterech lat fabryka w Brukseli jest częścią rodziny Audi i historii sukcesów naszego przedsiębiorstwa. Produkując Audi A1 fabryka w istotny sposób przyczynia się do dynamicznego rozwoju naszej marki – powiedział Prezes Zarządu Rupert Stadler.

Jak produkuje się Audi A1? Od dziś można to zobaczyć.

Doskonała wiadomość dla fanów motoryzacji. W dniu jubileuszu belgijski Minister Gospodarki Benoit Cerexhe otworzył oficjalnie trasę zwiedzania produkcji Audi A1. Od tej chwili każdy wielbiciel samochodów z czterema pierścieniami może zobaczyć, w jaki sposób są one produkowane. Szczegółowe informacje o możliwości zwiedzania zakładu znajdują się na stronie www.audibrussels.com.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!