Isuzu D-max gwarantuje mocne wrażenia

Isuzu D-max to wielozadaniowy pojazd, który sprawdza się w ciężkich warunkach, a przy tym jest pierwszym pickupem w Polsce, któy został objęty 5-letnią gwarancją.

D-max może być  wykorzystywany przede wszystkim jako pojazd do przewożenia osób, narzędzi i wszelkich materiałów eksploatowanych niezbędnych w biznesie, czy w gospodarstwie rolniczym, jak również przez kierowców, którzy podróżują w ramach swoich pasji: np. ciągnięcia przyczepy z koniem, przewożenia motocykli i quad’ów, czy ciągnięcia łodzi motorowej.

Jednostki napędowe

Wysokoprężny silnik o pojemności 2,5 litra to wyjątkowa oszczędność paliwa przy niemal nieograniczonej zdolności do ciężkiej pracy. 136 KM i 294 Nm w zakresie od 1800 do 3200 obrotów oznacza dużo mocy i wysoki, stały moment obrotowy. Emisja CO2 – 217 gramów/km – najniższa w tej klasie, czyni D-MAX’a z silnikiem 2.5l nie tylko oszczędnym, ale i „zielonym” pick-up’em.

Wysokoprężny silnik o pojemności 3,0 litra z common rail, turbodoładowanie VGS z systemem zmiennej geometrii oraz katalizator oznacza oszczędność paliwa, niską emisję CO2 i niski poziom hałasu przy zachowaniu potężnej mocy. Silnik dysponuje 163 KM i 360 Nm w zakresie od 1800 do 2800 obrotów. Modele z napędem na cztery koła oferują możliwości uciągu do 3 ton.

Do wyboru są krótka, przedłużona i podwójna kabina pasażerska. W zależności od modelu można przewieźć od 2 do 5 osób. We wszystkich modelach przestrzeń ładunkowa jest całkowicie oddzielona od pasażerskiej, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Dostępne są dwie wersje napędu – 2WD, napęd na tył oraz 4WD, napęd na obie osie dla tych wszystkich, którzy przewidują pracę w ciężkim terenie, bądź chcą cieszyć się radością wypraw typu off-road.

ISUZU D-MAX to najniższy pick-up w swojej klasie przy zachowaniu dużego prześwitu (19,5 cm dla wersji 2WD, i 22,5 cm dla 4WD), co znacząco wpływa na prowadzenie samochodu na zakrętach i jazdę przy silnych podmuchach wiatru, dzięki obniżonemu środkowi ciężkości. Natomiast dzięki ramowej konstrukcji i napędzie 4WD, D-MAX doskonale radzi sobie w trudnym terenie. Kąt natarcia wynosi: 34,6 stopnie, a kąt zejścia: 23,3 stopnie.

5 lat gwarancji!

ISUZU D-MAX jest pierwszym pickupem w Polsce objętym 5-letnią gwarancją producenta. Fabryczna ochrona na cały samochód wciąż wynosi 3 lata lub 100 tys. kilometrów (w zależności, co nastąpi wcześniej), jednak gwarancja na podzespoły mechaniczne (silnik, skrzynię biegów, skrzynię rozdzielczą, mosty i wały napędowe), a więc elementy najbardziej wrażliwe i podatne na uszkodzenia, została wydłużona do 5 lat ograniczonych przebiegiem 150 tys. kilometrów.

To co? Gotowi na off-roadową przygodę?


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!