Dacia Lodgy – nowość na rynku!

W gamie Dacii jest już kompaktowy sedan, hatchback a nawet SUV. Najwyższa pora na rodzinnego minivana. Dacia Lodgy to nowość, która zadebiutuje już w marcu i prawdopodobnie będzie skierowana dla klientów, którzy nie chcą dopłacać do zakupu Renault Scenic.

Dacia Lodgy – pięcio lub siedmiomiejscowy minivan

Niska cena atutem Dacii Lodgy

Dacia LodgyNajnowszy produkt Dacii będzie mógł przewieźć pięć lub siedem osób (w zależności od wersji). Długość samochodu to niecałe 4,5 m. Mimo to, producent deklaruje, że będzie on niezwykle przestronny. Lodgy ma zaimponować klientom przede wszystkim stosunkiem jakości do ceny. Na liście wyposażenia nie znajdziemy nowoczesnych zaawansowanych systemów. Także silniki nie będą konstruowane z użyciem nowoczesnych technologii. Wszystko powinno być jednak wykonane i zestrojone solidnie i, co najważniejsze, kosztować o wiele mniejsze pieniądze niż w przypadku konkurencji.

Dacia Lodgy – premiera już w marcu w Genewie

Dacia Logdy – pierwsze zdjęcia

Dacia Lodgy SportMinivan, bazujący na sprawdzonej technologii Renault zostanie oficjalnie pokazany światu podczas marcowych targów motoryzacyjnych w Genewie. Niedawno świat obiegły zdjęcia Dacii Lodgy w rajdowej wersji. Wszyscy zastanawiali się wówczas jak będzie wyglądał model produkcyjny. Dziś Renault ujawniło pierwsze zdjęcia, na razie nie podając specyfikacji technicznej.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!