Colt i Lancer z gazem na kryzys

Na nietypowy pomysł na promocję swoich aut wpadli przedstawiciele polskiego oddziału Mitsubishi. Dwa modele japońskiej firmy będą teraz oferowane w promocyjnych cenach z zamontowaną instalacją gazową. Dopłata 1900 zł to mniej niż wynosi koszt montażu, nawet najtańszej instalacji lpg.

Mitsubishi Colt i Lancer – niektóre wersje na gaz

Mitsubishi LancerPromocyjnej instalacji nie można zamówić do każdego Colta, czy Lancera. Jest to możliwe tylko w przypadku wersji przystosowanych do instalacji LPG. W przypadku Colta są to auta z silnikiem 1.3 INFORM (odmiany trzy i pięciodrzwiowe). LPG do Lancera dostępne jest wyłącznie w wersji 1.8 Invite (sedan i sportback).

BRC SEQUENT 24.11 – ,,dobry gaz”

Mitsubishi LancerMitsubishi stawia na wysoką jakość instalacji, którą oferuje swoim klientom. Promocyjna cena to efekt współpracy nawiązanej z firmą Czakram. 1900 zł klienci zapłacą za kompletną instalację renomowanej firmy BRC – SEQUENT 24.11. Klienci nie muszą wybierać egzemplarzy z już zamontowaną instalacją LPG. Mogą samemu wskazać dowolny egzemplarz a następnie poprosić o przystosowanie samochodu do korzystania z gazu.

Gaz zwraca się po 10 000 km?

Mitsubishi ColtMitsubishi deklaruje, że oszczędności spowodowane korzystaniem z LPG zamiast tradycyjnego paliwa, pokryją koszt zakupu instalacji już po 10 000 km. To imponujący wynik przy galopujących cenach paliwa. Trzeba jednak pamiętać, że instalacja gazowa także wymaga serwisu i regularnych przeglądów. Te należy wykonywać co 15 000 km. Inaczej trzyletnia gwarancja producenta zostanie anulowana. Colty i Lancery z promocyjną instalacją będą dostępne do wyczerpania zapasów.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!