Lepsze warunki zakupu dostawczych aut Fiata

Marka Fiat Professional przygotowała specjalną ofertę na zakup swoich aut dostawczych. Akcja promocyjna „Dni Profesjonalistów” w salonach sprzedaży w całej Polsce potrwa od 16 marca do 7 kwietnia 2012 r. i obejmuje wszystkie modele Fiat Professional.Informacja: Fiat
Ducato

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teraz właścicielem, np. nowego Fiata Ducato, czyli najlepiej sprzedającego się samochodu dostawczego w Polsce, jednego z trzech najbardziej niezawodnych aut wg raportu niemieckiego stowarzyszenia DEKRA, można stać się dzięki niezwykle korzystnemu leasingowi „5 rat za 1 zł”.

Do każdej ciężkiej pracy potrzebne jest mocne i niezawodne narzędzie, a Dni Profesjonalistów są już znane na rynku, jako czas bardzo dobrych ofert w salonach sprzedaży Fiat Professional. Tym razem Klienci mogą wyjechać nowym samochodem z gamy Fiat Professional dzięki promocyjnemu leasingowi „5 rat za 1 zł”. Przedsiębiorca, który zdecyduje się na tę ofertę, za pięć pierwszych rat leasingowych zapłaci jedynie symboliczną złotówkę. Mówiąc obrazowo przez pięć miesięcy działalności firmy jej właściciel użytkuje nowego Fiata niemal za darmo, nie licząc paliwa oczywiście. Alternatywnie Klient może wybrać kredyt 0% udzielany przez Fiat Bank.

Profesjonaliści nie potrzebują zbyt wielu słów – do takich Ludzi przemawiają głównie fakty. Leasing „5 rat za 1 zł” to oferta, na jaką może sobie pozwolić lider rynku samochodów użytkowych, jakim kolejny rok z rzędu jest Fiat Professional. Od lat nasz udział w rynku wynosi ponad 20 proc. Spodziewamy się, że obecna edycja „Dni Profesjonalistów” pozwoli nam zdobyć zaufanie kolejnych przedsiębiorców, o których będziemy mogli dbać, tak jak troszczymy się o tysiące firm, które m.in. naszym samochodom zawdzięczają swoje sukcesy. Liczby nie kłamią, a profesjonalna sieć sprzedaży, dopasowany produkt i szeroka gama pojazdów sprawiają, że właściciele firm wracają do nas po kolejne auta i usługi finansowe.” – powiedział Piotr Kolejwa, odpowiedzialny za markę Fiat Professional.

Tylko podczas Dni Profesjonalistów można liczyć na tak atrakcyjną ofertę na wszystkie modele dostawcze z gamy Fiat Professional. W przypadku skorzystania z finansowania Fiat Bank lub FGA Leasing,  Klient może liczyć na pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych w bardzo atrakcyjnej cenie – już od 2,5% wartości zakupionego auta.

Decydując się na nowego dostawczego Fiata warto wybrać także nawigację firmy TomTom model XL PL. To urządzenie może okazać się pomocne w pracy, a jego koszt dzięki promocji ogłoszonej przez Fiat Professional wynosi jedynie 1 zł.

W salonach Fiata na Klientów czekają również wysokie upusty. Co ważne rabaty od ceny zakupu można łączyć z leasingiem „5 rat za 1 złlub kredytem 0% oferowanym  specjalnie dla Profesjonalistów przez Fiat Bank.

Szeroka gama Fiat Professional jest gwarancją trafnego wyboru auta zależnie od potrzeb firmy. Paletę otwiera Fiat Ducato najczęściej kupowany w Polsce samochód dostawczy. Warto przypomnieć, że jakość oferowana przez ten model, pozwoliła mu pobić konkurencję w swojej klasie i „wjechać na podium” zestawienia najmniej awaryjnych aut wielozadaniowych wg raportu niemieckiego stowarzyszenia DEKRA. Decydując się na ten model Klient może liczyć nawet na 26 proc. zniżki (model 2011).

Mniejszy brat Ducato, czyli Scudo jest dostępny w ramach nowej promocji z rabatem sięgającym od 13% do 20%.

Prawdziwym fenomenem jest Fiat Doblò Cargo, czyli Międzynarodowy Samochód Dostawczy roku 2011 (International Van of the Year). Doblò Cargo, które, mimo że zaliczane do segmentu mniejszych aut dostawczych, swobodnie mieści dwie europalety i pozwala na przewiezienie nawet tony towaru za jednym razem. Ten „utalentowany” samochód można kupić taniej od 12% do 19%.

W palecie Fiat Professional jest także „zwinne” Fiorino (taniej od 12% do 19%), które udźwignie ponad 600 kg. Do gustu może też przypaść poręczne niczym auto osobowe Grande Punto Van (rabat od 8% do 14,5%) oraz Panda Van (upusty od 10% do 17%).

Informacja: Fiat


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!