Zalety Skody Superb w leasingu jako auto służbowe

Nowoczesność, styl, praktyczność, przestronność, dbałość o detale czy wyjątkowy komfort. Skoda Superb to samochód, który posiada tak wiele zalet, że nie sposób wymienić je wszystkie. Co więcej, w finansowaniu Skoda leasing od Volkswagen Financial Services auto jest dostępne dla firm na bardzo atrakcyjnych warunkach. Nic dziwnego, że tak chętnie wybierane jest jako auto służbowe. Poznaj zalety Skody Superb i dowiedz się, jak Ty możesz korzystać z niej w swojej firmie!

Zalety Skody Super w leasingu jako auto służbowe

W gamie Skody model Superb pełni szczególne miejsce. To auto o wręcz luksusowym charakterze i wyjątkowej prezencji. Klasyczna elegancka, trójbryłowa linia nadwozia pełna wysmakowanych detali stylistycznych może naprawdę się podobać. Nie inaczej zresztą jest w środku wnętrze Skody Superb zachwyca nowoczesnymi rozwiązaniami, przy zachowaniu maksymalnej praktyczności. Już jedno spojrzenie na deskę rozdzielczą pozwala stwierdzić, że każdy element, przełącznik i przycisk jest na swoim miejscu. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe dopełniają poczucia estetyki i luksusu całego auta.

Co więcej, Superb charakteryzuje się doskonałymi właściwościami jezdnymi. Auto prowadzi się pewnie, posiada nawet w standardowym wyposażeniu szereg systemów bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy i zapewnia doskonałą dynamikę. W połączeniu z przestronnością i niezrównaną praktycznością, otrzymujemy samochód, który zawsze jest gotów z klasą i w komfortowych warunkach zawieźć nas w miejsce docelowe.

Wyjątkowe walory Skody Superb to jednak tylko część argumentów, które czynią ją tak chętnie wybieranym modelem przez biznes na auta służbowe. Druga część tej układanki to atrakcyjne finansowanie Skoda leasing od VW FS. W przypadku korzystania z samochodu w firmie ma to kluczowe znaczenie. Ostatecznie auto służbowe to nie tylko wizytówka przedsiębiorstwa, ale także narzędzie, które ma wspomagać w prowadzeniu biznesu.

Finansowanie Skoda leasing obejmuje m.in. bardzo atrakcyjną i cieszącą się rosnącą popularnością formę leasingu nowych samochodów JAK ABONAMENT. Do zalet tego rozwiązania należy m.in. możliwość wyboru opłaty wstępnej w wysokości od 0 do nawet 45% wartości pojazdu, dobór optymalnej długości czasu trwania umowy (24, 36 lub 48 miesięcy) czy też podjęcie decyzji o wykupie albo też zwrocie auta po zakończeniu umowy.

Ze względu na to, że Skoda leasing JAK ABONAMENT od VW FS pozwala na takie skonfigurowanie oferty, by otrzymać jak najniższą ratę miesięczną, jest to również świetne rozwiązanie z punktu widzenia planowania wydatków i zarządzania finansami firmy. Uzyskanie niskiej raty miesięcznej umożliwia takie dobranie parametrów umowy, by spłacać przede wszystkim szacunkową utratę wartości pojazdu przez czas trwania umowy, nie zaś jego całkowitą wartość, jak w przypadku KLASYCZNEGO leasingu. Jeżeli zatem chcesz jeździć samochodem, który idealnie wpasowuje się w biznesowe potrzeby, a do tego jest dostępny w atrakcyjnym finansowaniu – koniecznie zapoznaj się ze szczegółami oferty Skoda leasing od VW FS.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!