Obliczamy ratę nowego samochodu na kredyt

Szukasz nowego samochodu w atrakcyjnym finansowaniu? Zastanawiasz się, jaka będzie rata miesięczna twojego kredytu? Nie zastanawiaj się dłużej – sprawdź kalkulator kredytu samochodowego od Volkswagen Financial Services. Dzięki niemu w kilku prostych krokach wybierzesz swój wymarzony samochód i dowiesz się, jak najkorzystniej go sfinansować!

Obliczamy ratę nowego samochodu na kredyt

Zakup nowego samochodu wielu osobom kojarzy się z długim procesem poszukiwań odpowiedniego modelu, następnie znalezieniem i porównywaniem ofert finansowania, wysokości rat, itd. Proces ten może być jednak znacznie łatwiejszy, kiedy skorzystamy z odpowiedniego narzędzia. Wygoda, szybkość, najlepsze dopasowanie do potrzeb – to korzyści, jakie daje użytkownikom kalkulator kredytu samochodowego of VW FS.

Bogata oferta produktów finansowych od VW FS sprawia, że w zależności od indywidualnych wymagań i preferencji klientów, do zakupu tego samego modelu samochodu możemy skorzystać z różnych form finansowania. Nawet w obrębie pojedynczego rozwiązania, np. popularnego kredytu samochodowego istnieją różne możliwości. Są bowiem tacy klienci, którym zależy na jak najniższej racie, inni szukają oferty z niskim wkładem własnym, jeszcze inni poszukują finansowania samochodu, które pozwoli często zmieniać egzemplarz auta na nowe. Każdy z tych klientów znajdzie w VW FS odpowiedni kredyt samochodowy dla siebie.

Aby ułatwić wybór właściwego produktu, powstał kalkulator kredytu samochodowego VW FS. Pozwala on w bardzo przejrzysty sposób poznać szczegółowe warunki finansowania, w tym obliczyć wysokość raty. Jak to działa? Na podstawie kilku pytań, które określają nasze oczekiwania wobec nowego auta, kalkulator dobiera najbardziej atrakcyjną formę kredytowania. Przyjrzyjmy się temu procesowi krok po kroku.

Na początku jesteśmy proszeni o określenie jak długi okres finansowania nas interesuje – czy raczej krótszy np. 3 lata, czy dłuższy – 5 lat. Następnie odpowiadamy na pytanie, czy po zakończeniu umowy chcemy zatrzymać samochód, czy wymienić na nowy. Kolejny krok to szacunkowe określenie wysokości wpłaty własnej, a następnie zakładanego rocznego przebiegu. Oczywiście na każde pytanie możemy odpowiedzieć: „Jeszcze nie wiem”.

Po odpowiedzi na poszczególne pytania, wybieramy markę i model samochodu, jaki nas interesuje z grona marek grupy Volkswagen. Są to: AUDI, CUPRA, SEAT, Skoda i Volkswagen. Po wybraniu marki i modelu otrzymujemy klarowne wyliczenia, ile będzie wynosić nasza miesięczna rata przy wyborze zadeklarowanych przez nas parametrów. Co więcej, dzięki intuicyjnym suwakom z łatwością sprawdzimy, jak np. zwiększenie wpłaty własnej czy też zmiana czasu finansowania przełoży się na wysokość raty.

Kalkulator kredytu samochodowego VW FS to narzędzie, które w znacznym stopniu ułatwia podjęcie decyzji o zakupie nowego samochodu oraz porównaniu różnych ofert. W ciągu zaledwie kilku minut możemy bez odchodzenia od komputera czy telefonu obliczyć i porównać wysokość miesięcznej raty na interesujące nas modele aut. Zakup nowego samochodu jest bliżej niż myślisz!


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!