Wybierz najlepsze zabezpieczenie antykradzieżowe dla Twojego pojazdu

Szukasz sposobu na zapewnienie swojemu pojazdowi odpowiedniej ochrony przeciwkradzieżowej? Dowiedz się więcej o nowoczesnym systemie, który sprawi, że w przypadku kradzieży Twoje auto wróci do Ciebie w ciągu doby od zgłoszenia przestępstwa.

Wybierz najlepsze zabezpieczenie antykradzieżowe dla Twojego pojazdu

Chcesz zapewnić swojemu samochodowi skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe? Dziś, gdy złodzieje wymyślają coraz bardziej kreatywne sposoby na przejęcie auta, dobrym pomysłem będzie zainstalowanie w nim niewielkiego modułu, który umożliwi jego szybkie odzyskanie po kradzieży.

Przeczytaj ten tekst i poznaj IKOL SVR – niezawodny radiowy system, gwarantujący że Twój pojazd zostanie odnaleziony podczas 24 godzin od zgłoszenia przez Ciebie jego zniknięcia.

Czym jest radiowa ochrona pojazdu?

Radiowa ochrona pojazdu da Ci pewność, że Twoje auto pozostanie z Tobą i nikt Ci go nie zabierze.

Na czym polega ta metoda zabezpieczenia antykradzieżowego samochodu?

 1. Certyfikowany montażysta IKOL umieszcza w pojeździe specjalny moduł, działający w oparciu o system radiowy IKOL SVR. Ze względów bezpieczeństwa właściciel auta nie jest informowany, gdzie ukryto urządzenie.
 2. Moduł jest nieaktywny do momentu zgłoszenia kradzieży przez właściciela auta (lub inną upoważnioną osobę). W tym celu należy zadzwonić do Centrum Operacyjnego IKOL SVR i na policję. Nie trzeba już wybierać numeru Centrum Operacyjnego na klawiaturze – wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk w darmowej aplikacji dla urządzeń mobilnych IKOL Tracker.
 3. Do zgłoszenia kradzieży niezbędny jest Kod Sekretny. Każdy klient otrzymuje go w momencie zakupu wybranego wariantu systemu IKOL SVR.
 4. Po zgłoszeniu kradzieży tracker GPS w urządzeniu zostaje włączony. Następują próby namierzenia jego pozycji. Do wykrycia aktualnej lokalizacji urządzenia wykorzystuje się nowoczesne komputery śledzące.
 5. Załogi poszukiwawcze wyruszają na akcję odzyskania auta.
 6. Pojazd zostaje odnaleziony i zwrócony właścicielowi.

Wybierz swój wariant systemu IKOL SVR

System IKOL SVR jest dostępny w 3 wersjach – wszystko po to, byś mógł wybrać najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom wariant.

 1. IKOL SVR Standard:
 • niezawodne radiowe zabezpieczenie pojazdu na terenie Polski i Europy,
 • ochrona Centrum operacyjnego przez 24 godziny na dobę – także w niedziele i święta,
 • pełna prywatność – moduł ten nie śledzi Twojej lokalizacji do momentu zgłoszenia kradzieży,
 • niezagłuszalny system, który działa także w tunelach, garażach i metalowych kontenerach oraz jest odporny na próby zakłócenia jego sygnału za pomocą zagłuszarek.
 1. IKOL SVR Alarm:
 • posiada wszystkie cechy wymienione przy IKOL Standard,
 • jego dodatkowym atutem jest możliwość uzbrajania alertów nieautoryzowanego ruchu pojazdu. Można to zrobić zdalnie, za pomocą smartfona lub innego mobilnego urządzenia. Wystarczy zalogować się poprzez przeglądarkę na stronie systemowej IKOL lub wybrać odpowiedni przycisk w aplikacji mobilnej IKOL Tracker (dostępnej w sklepach Google Play i App Store). Ten GPS Tracker z pewnością ułatwi każdemu kierowcy korzystanie z systemu.
 1. IKOL SVR Sky:
 • ten rodzaj systemu posiada wszystkie udogodnienia, które można znaleźć w IKOL SVR Standard i Alarm – pozwala na zdalne uzbrajanie czujników auta i ustawianie alertów ruchu,
 • to jedyna wersja IKOL SVR, która stanowi połączenie ochrony radiowej i funkcji charakterystycznych dla lokalizatora GPS,
 • tylko IKOL SVR Sky umożliwia sprawdzenie aktualnej lokalizacji auta, śledzenie na bieżąco oraz odtwarzanie pokonanych przez nie tras, sprawdzanie historii jego podróży z ostatnich 3 lub 12 miesięcy i generowanie raportów.

Jak widać IKOL SVR to nowoczesne, niezagłuszalne zabezpieczenie samochodu, które przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym właścicielom aut.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!