Škoda Yeti i Škoda Superb modelami roku z napędem 4×4!

Niemiecki magazyn branżowy, „Auto Bild Allrad” zorganizował konkurs na najlepsze samochody 2010 roku z napędem na obie osie.

Skody z napędem 4×4

Kandydatów do tego tytułu podzielono na 10 kategorii. W głosowaniu wzięło udział około 120 tysięcy czytelników. W dwóch kategoriach zwyciężyły modele marki Škoda: pierwszy SUV marki – Yeti oraz Škoda Superb.

Škoda Yeti została wybrana najlepszym samochodem w kategorii terenowe/SUV do 25 tys. €, natomiast Škoda Superb zwyciężyła w kategorii najlepszy samochód zagraniczny w przedziale cenowym od 25 do 40 tys. €.

Oba modele marki cieszą się dużą popularnością i prezentują cechy, które są szczególnie doceniane przez użytkowników. Napęd na cztery koła poprawia właściwości jezdne i zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy. Dodatkowo zapewnia niezapomniane wrażenia podczas pokonywania odcinków terenowych (drogi polne, leśne itp.).

„Auto Bild Allrad” to niemiecki magazyn motoryzacyjny, jeden z największych magazynów tego typu w Europie, przeznaczony dla fanów samochodów z napędem na cztery koła i miłośników jazdy offroad.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!